Dzień Profilaktyki 2017

Tradycyjnie jak każdego roku w naszej szkole – 21 marca poświęcony jest tematyce profilaktycznej.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas I i II naszego gimnazjum obejrzą spektakl pt. „Bella”, który ukierunkowany jest na przeciwdziałanie  agresji i przemocy (również cyberprzemocy). Uczestniczyć będą w spotkaniach z kuratorami sądowymi, którzy poszerzą i naświetlą młodzieży gimnazjalnej aspekty prawne w przestrzeni realnej i wirtualnej.

Poza elementami dla ducha i umysłu pojawią się również elementy dla ciała, a wśród nich : jak żyć i odżywiać się zdrowo ( spotkanie z dietetykiem oraz tworzenie własnego jadłospisu), tajniki naszego mózgu rozwikłają uczniowie klasy trzeciej w prezentacji „ Władca naszego ciała – mózg.”

Zapraszamy wszystkich uczniów klas I i II naszego gimnazjum na zajęcia w godzinach od 800 do 1130 a od 1145 do 1515 na lekcje wg planu lekcji.

Pamiętaj!  Żyj zdrowo i bezpiecznie!