Konkurs recytatorski ”Four Seasons Poem Contest”

Dnia 27.11.2017 roku, w naszej szkole, odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego w języku angielskim dla klas 0 i 1. Do eliminacji przystąpiło 11 dziewczynek z czego 4 przeszły do dalszego etapu, który odbył się w SP4 dnia 29.11. Dziewczynki zostały przygotowane przez panie anglistki: p. Annę Siemaszko-Małachowską i p. Dorotę Szmuc.

W II etapie  konkursu udział brały dzieci z różnych szkół naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowały  Petra Małachowska, Lena Mituła z 1 B, Alicja Janus z 1A oraz Iga Maniszewska z oddziału 0.

Po dzielnym i pięknym  recytowaniu wierszy przez uczestników konkursu, Iga zdobyła II miejsce a Alicja I miejsce. Dziewczynki otrzymały cenne nagrody i dyplomy. Serdecznie gratulujemy i nie możemy się doczekać następnego konkursu za rok.

Tekst: Dorota Szmuc

Foto: Dorota Szmuc, Monika Rożko-Wentruba