Szanowni Rodzice

Zbliża się koniec bieżącego roku szkolnego. Jak wszyscy wiemy bardzo specyficzny był to czas, inny pod wieloma względami od poprzednich. Jest to również czas podsumowań tegorocznej pracy szkoły.

W ramach corocznie przeprowadzanej ewaluacji prosimy Państwa o wypełnienie ankiety, jest ona anonimowa. Badanie ankietowe w bieżącym roku szkolnym dotyczy okresu nauki zdalnej i jej wpływu na poczucie psychospołeczne, oraz postępy edukacyjne uczniów; w badaniu biorą udział trzy grupy badawcze: uczniowie, pracownicy szkoły, rodzice.

Ankietę, która skierowana jest do Państwa jako Rodziców/Opiekunów, należy wypełnić za pośrednictwem poniżej zamieszczonego linku (formularz FORMS Microsoft Office, otwarty do 23.06.2021 r.

Za udzielenie odpowiedzi i udział w badaniu z góry Państwu dziękujemy.