[scrollGallery id=0019]

W restauracji „JF Duet”, 6 czerwca 2012 r.,  jak co roku, trzecioklasiści  bawili się na balu absolwentów. Organizatorami i głównymi sponsorami balu byli rodzice uczniów.  Tradycyjnie bal rozpoczął się  polonezem w wykonaniu grupy trzecioklasistów przygotowanych przez p. Julitę Olesińską – wicedyrektora szkoły. Dyrektor Mariusz Zalewski życzył wszystkim wspaniałej zabawy. W trakcie balu odbyło się przedstawienie pt; „Odmieniec” dedykowane uczniom klas trzecich przez ich młodszych kolegów z koła teatralnego, prowadzonego przez p. Danutę Kwaśniewską. Gimnazjaliści i nauczyciele bawili się wspólnie przy dźwiękach  muzyki. W pięknym otoczeniu wokół restauracji, uczniowie chętnie pozowali wraz z wychowawcami do pamiątkowych zdjęć. Młodzież bawiła się doskonale do północy, po czym wszyscy zadowoleni rozeszli się do domów pod opieką rodziców.

Elżbieta Murach