Dobre maniery nastolatka

Uczniowie  z grupy teatralnej prowadzonej przez p. Danutę Kwaśniewską, włączyli się do realizacji zadań zawartych w Programie Profilaktyki szkoły na rok 2015/2016. W dniach 15, 22 i 29 stycznia w czasie godzin wychowawczych prezentowana jest wiedza z zakresu komunikacji międzyludzkiej.

Młodzi artyści w świetlicy szkolnej udzielają wskazówek i porad praktycznych podczas inscenizacji pt. „Poradnik dobrych manier” prezentując tematy:
1. Ta dzisiejsza młodzież.
2. Serdeczny gest przywitania.
3. Wręczanie kwiatów.
4. Spraw, niech mnie inni polubią.
5. Szczere pochwały mają swoją moc.
6. Cztery główne zasady skutecznego dziękowania.
7. Co wyróżnia człowieka dobrze wychowanego?
8. Magiczne słowa.
9. Od czasu do czasu idziemy do restauracji.
10. Wszędobylska komórka.
11. Podano do stołu.
12. Ale gafa!

Słodki upominek dla wszystkich artystów ufundowali państwo Aneta i Grzegorz Kuryłło, którzy byli gośćmi w trakcie premierowej inscenizacji 15 stycznia 2016 r.

Skład zespołu teatralnego: Martyna Dąbrowska, Patrycja Różańska, Ewa Kotłowska, Emilia Hedzielska, Aleksandra Wentruba, Julia Trzcińska,Wiktoria Zawiasińska, Kamila Maleszewska, Nikodem Brózda, Maja Fiodorow, Sibela Pinar, Lena Zielińska, Dominika Śniechowska, Kinga Biegańska.
Śpiew: Lena Zielińska i Sibela Pinar.
Nagłośnienie: Marcel Mirytiuk i Artur Panek.

Scenariusz i reżyseria: Danuta Kwaśniewska.

Zdjęcia z próby generalnej:

Tekst: Danuta Kwaśniewska
Zdjęcia wykonały: Monika Rożko – Wentruba, Iwona Lipowicz – Orłowska, Danuta Kwaśniewska.