8 listopada – Konkurs na kotylion.

Dyskoteka andrzejkowa – odbędzie się w 28 listopada (czwartek), w godzinach od 17 do 20.
Gospodarze klas zobowiązani są do zrobienia listy osób, które przyjdą na dyskotekę. Listę proszę dostarczyć do biblioteki szkolnej do 20 listopada. Zachęcamy uczniów miejscowych o zaopiekowanie się uczniami dojeżdżającymi, aby ci nie musieli jechać do domu przed imprezą i ponownie wracać do szkoły.

Konkurs na kartkę świąteczną i stroik świąteczny – każda klasa przygotowuje jedną kartkę i jeden stroik, które po ocenie przez Jury zostaną sprzedane podczas Festynu Mikołajkowego. Kartki i stroiki należy składać do biblioteki do dnia 3 grudnia.

6 grudnia (piątek) – festyn na plantach „Mikołaje są wśród nas”. 

W programie:
LOTERIA FANTOWA – prosimy o wsparcie w postaci gadżetów, które posłużą jako fanty w loterii;
KAWIARENKA – ciasta, barszcz, paszteciki;
KIERMASZ RĘKODZIEŁA – na stoisku sprzedawane będą ozdoby świąteczne wykonane podczas zajęć artystycznych, technicznych, lub samodzielnie w domu.

Zapraszamy Rodziców do włączenia się do tej akcji, w postaci ofiarowania gadżetów na loterię lub ciast do kawiarenki. Wszelkie pomysły dotyczące organizacji stoiska prosimy zgłaszać do Rady SU lub opiekunów – Jadwigi Mikulskiej i Moniki Rożko-Wentruby.