15 września w oddziale przedszkolnym świętowaliśmy Dzień Kropki. Była to doskonała okazja do kreatywnych działań, rozmów o pokonywaniu własnych ograniczeń, oraz umacniania wiary we własne siły. Dzieci poznały historię Vashti- bohaterki „Kropki” P. Reynoldsa. Okazało się, że u „Sów” również nie brak utalentowanych dzieci, bowiem wszystkie narysowały i opowiadały o tym, w czym są mistrzami. Bawiliśmy się wykorzystując aplikacje Quiver, robiliśmy kropkowe eksperymenty, stworzyliśmy kropkowe prace plastyczne. To był bardzo kreatywny i wyjątkowy dzień.