MIR - Banner 160x160

Cała Polska świętuje 10 lat naszej obecności w Unii Europejskiej. W dniach od 1 do  11 maja odbywają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W naszej szkole Dzień Otwarty Projektu „Nasza Lepsza Przyszłość” odbędzie się 10 maja w godz. 10.00-13.00.

Program:

10.00-10.45:

1.zajęcia wspomagająco- terapeutyczne dla uczniów z  dysfunkcjami w czytaniu i pisaniu,

2. kurs z języka niemieckiego i języka angielskiego przygotowujący do certyfikatu TELC

3. zajęcia warsztatowe – wykorzystywanie wiedzy w praktyce –

a) kurs rowerowy,

b) zajęcia gospodarstwa domowego,

10.45- 12.15

Zajęcia warsztatowe – fizyka doświadczalna

Zajęcia Koła korekcyjno – fitnessowe

Zajęcia wspomagająco-terapeutyczne – socjoterapia

12.15-13.00

Zajęcia wspomagająco-terapeutyczne – koło teatralne

 

Ponadto, w godzinach od 10.00 – 13.00 odbywać się będą zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, zajęcia warsztatowe z ceramiki – prosto z pieca, egzaminy na certyfikat TELC. Będą wystawione prace koła fotograficznego „Migawka”, prace ceramiczne, z witrażu.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Schowek01

Font Resize
Contrast