10 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w Ekologicznym Festiwalu w formie online, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne w Mostach. Naszą grupę reprezentowali- Pola, Alek oraz Alan. Pozostałe dzieci kibicowały i śledziły podejmowane wyzwania. „Sowy” nie poddały się nawet wtedy, gdy zaskoczyła ich mała awaria elektryczna:)) i poradziły sobie doskonale, dzielnie wykonywały wszystkie zadania o tematyce ekologicznej. Korzystaliśmy z laptopa oraz tablicy multimedialnej. Towarzyszyła nam drużyna „Łazików” z Przedszkola Publicznego nr 2 w Goleniowie oraz grupa „Krecików” , która reprezentowała organizatorów. Miło było się spotkać z dziećmi z innych grup nawet w takiej niestandardowej formie. Dziękujemy PP z Mostów za zaproszenie i jesteśmy chętni do dalszej współpracy w przyszłości.