14 czerwca br. na galę wręczenia nagród i dyplomów przybyli zaproszeni goście:  zastępca burmistrza  Gminy Goleniów p. Henryk Zajko, przewodniczący Rady Miejskiej p. Łukasz Mituła, przewodnicząca Rady Rodziców p. Andżelika Spławska,  dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie wraz z rodzicami. Galę poprowadziła p. Renata Żebiałowicz. Uczniowie otrzymali statuetki a rodzice listy gratulacyjne.

Podczas uroczystości wystąpili utalentowani artyści z naszej szkoły:  Antoni Chmielniak, który zagrał na akordeonie utwór Antoniego Piazzole   „Liberato”, Sibela Pinar zaśpiewała piosenkę Dawida Guetty  „Titanium”, Hanna Pietunow wykonała własną improwizację na temat utworu Ludwika van Beethowvena „Dla Elizy” i zespołu Imagine Dragons „Not Day”. Wystąpił także  Zespół Wokalny „CANTUS” z  udziałem absolwentek, który zaprezentował piosenki do tekstów ks. Jana Twardowskiego: „Bliscy i oddaleni”, „Ludziom smutnym” i „Dziękuje CI”. 

 

Font Resize
Contrast