19 marca 2015 r. trzy uczennice naszego gimnazjum, tj. Alicja Bodnar z kl.2c, Aleksandra Kostrzeba z kl.3a oraz Beata Redmann z kl. 3a wzięły udział w KONKURSIE ARTYSTYCZNEGO CZYTANIA PROZY I POEZJI W JĘZYKU OBCYM w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie na ulicy Maszewskiej. W konkursie wzięło udział 12. uczestników, uczniów gimnazjum, technikum i liceum z Goleniowa i Nowogardu.   Nasze uczennice „wyczytały” zaszczytne II- Alicja i Beata oraz III – Ola miejsca, pozostawiając w tyle uczniów szkół średnich. GRATULACJE! Po konkursie uczniowie odpoczywali posilając się słodkim poczęstunkiem.  Miła i przyjazna atmosfera zachęca do udziału w takich zmaganiach.

Dziękujemy organizatorom.Tekst : Anna Siemaszko-Małachowska- nauczyciel j. angielskiegoZdjęcia: Małgorzata Szwarc- nauczyciel j. angielskiego
DSC_1330
DSC_1293
DSC_1288
DSC_1282
DSC_1309
CSC_1335