1 czerwca uczniowie zawładnęli sceną artystyczną naszej szkoły. Na II Szkolnym Festiwalu Talentów w kategorii  MUZYKA zaprezentowali się: Hanna Pietunow – skrzypce, Nadia Pawlaczyk – śpiew, Julia Zajkowska – śpiew, Adrianna Sobolewska – gitara,śpiew, Natalia Różewska – śpiew, Sibela Pinar – śpiew, Szymon Osuch – gitara. Zaprezentowali się także Dominika Śniechowska – recytacja,Wiktor Kiszko& Łukasz Pawlik – Simple Magic, Wiktor Kiszko & Marcel Bobrowicz – Cube Masterzy.

W kategorii PLASTYKA swoje prace pokazały: Julia Królikiewicz – origami, Martyna Kaczmarczyk – rysunek, Emilia Lieber – rysunek, Nadia Oleś – rysunek, Nadia Pawlaczyk – rysunek, Zuzanna Smejda – rysunek, Emilia Jasińska, rysunek, Paulina Ostrowska – rysunek, Natalia Jurczak – rysunek, Milena Kaczyńska – ceramika, Wiktoria Walczak – rysunek.

Zdjęcia: Monika Rożko -Wentruba, Ewa Kotłowska, Julia Obszyńska, Oliwia Ucińska, Danuta Kwaśniewska.