Dziękujemy Dyrektorowi Szkoły, Mariuszowi Zalewskiemu za walkę o środki finansowe umożliwiające nasz wyjazd. Dziękujemy Radzie Rodziców, która wyasygnowała kwotę na pokrycie transportu i na opłatę startową. Dziękujemy Prezesowi Uczniowskiego Klubu Sportowego „LIDER”, Markowi Raganowi za zaopatrzenie nas w koszulki z logo naszej szkoły i cytatem św. Augustyna z Hippony zagrzewającym do walki.

Mistrzostwa Polski Szkół w Szachach Drużynowych odbędą się w Szklarskiej Porębie w dniach 13-16 września 2020 r. Uczniowie w przeciągu trzech dni zagrają 11 rund. Jako mistrzowie będziemy reprezentować nasze województwo.

Szczegółowy przebieg imprezy już od poniedziałku będzie można śledzić pod adresem: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2020/tdr_1239/

Trzymajcie za nas kciuki
opiekun drużyny szachowej
Iwona Lipowicz-Orłowska

Font Resize
Contrast