Jesteśmy z Was dumni

Finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015

Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii

Lp Nazwisko i imię ucznia
1. Prusik Michał
2. Żabicka Kamila
3. Kolasa Jakub
4. Nowak Weronika

 

Konkurs Matematyczny

Lp Nazwisko i imię ucznia
1. Mumot Błażej
2. Pawlusiński Hubert

 

Konkurs Historyczny z elementami WOSu

Lp Nazwisko i imię ucznia
1. Prusik Michał

 

Konkurs  Geograficzny

Lp Nazwisko i imię ucznia
1. Kuna Marcin

 

Konkurs Języka Angielskiego

Lp Nazwisko i imię ucznia
1. Kostrzeba Aleksandra

 

Konkurs Polonistyczny

Lp Nazwisko i imię ucznia
1. Prusik Michał
2. Kostrzeba Aleksandra
3. Cebo Maciej

 

Konkurs Biologiczny

Lp Nazwisko i imię ucznia
1. Cebo Maciej
2. Jasińska Zuzanna

 

Konkurs Chemiczny

Lp Nazwisko i imię ucznia
1. Stefaniak Przemysław

 

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH, SPORTOWYCH,
INTERDYSCYPLINARNYCH W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Paweł Lechowicz
-Laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Fizycznego z Elementami Astronomii organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty;
-Finalista etapu wojewódzkiego konkursu Matematycznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty;
-Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego  organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty;
-Wyróżnienie w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu matematycznego KANGUR 2014;
-III miejsce i tytuł TAONA w Międzynarodowym Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko;
-I miejsce indywidualnie i I miejsce drużynowo w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematyczno-Fizyczno-Informatycznym MatFin 2014;
-III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze LA.

 Tomasz Cichowski
-Laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty;
-Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Fizycznego z Elementami Astronomii organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty;
-Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EHF 2013;
-VI miejsce w województwie oraz IX w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Historyczny 2014.

Jacek Mika
-Laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Fizycznego z Elementami Astronomii organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty;
-III miejsce i tytuł  TAONA w Międzynarodowym Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO.

Julia Mechecka
-Laureatka etapu wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty;
-II miejsce w województwie w Konkursie Ogólnopolskim OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2014;
– Laureatka VIII Ogólnopolskiego Konkursy Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień”.
Marta Tapper
– Laureatka etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty.

Małgorzata Niklas
– Laureatka X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”;
– VIII miejsce w województwie w Konkursie Ogólnopolskim OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2014.

Anna Kwietniak
– Finalistka Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty;
– IV miejsce w województwie w Konkursie Ogólnopolskim OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2014.

 Aleksandra Kostrzeba
– Finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty;
– IV miejsce w województwie w  Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2014.

Wojciech Gutshe
– Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty;
-II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Biegach rozstawnych 4×100 m;
-III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze LA.

Michał Prusik
-Wyróżnienie w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2014;
-Kwalifikacja do II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów;
-III miejsce i tytuł TAONA w Międzynarodowym Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO;
-II miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS HUMANISTYCZNY;
-Finalista X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

Weronika Nowak
-III miejsce i tytuł TAONA w Międzynarodowym Konkursie Polsko-Ukraińskim LWIĄTKO;
-II miejsce indywidualnie i I miejsce drużynowo w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematyczno-Fizyczno-Informatycznym MatFIn 2014;
-VII miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2014;
-IV  miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w skoku w dal;
-V miejsce w finale Województwa Zachodniopomorskiego w Szkolnej Lidze LA.

Paweł Matławski
-III miejsce i tytuł TAONA w Międzynarodowym Polsko_ukraińskim Konkursie Fizycznym LWIĄTKO.

Maciej Cebo
-I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Biologicznej;
-I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2014.

Marcin Szubert
-X miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2014;
-Wyróżnienie w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2014.

Kamila Janicka
-VI miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Biologicznej.

Zuzanna Jasińska
-XII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Biologicznej.

Uczniowie, którzy zdobyli wyróżnienie w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2014:
-Dominika Stachowicz;
-Błażej Mumot;
-Wojciech Bojda:
-Kamila Żabicka.

Bartosz Ilczyszyn
-V miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Omnibus HUMANISTYCZNY 2014;
-X miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2014.

Maria Stanuch
-I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2014.

Monika Stępniak
-VIII miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2014.

Patrycja Ziętala
-II miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2014.

Karolina Łęcka
-VII miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2014;
-I miejsce indywidualnie i I miejsce drużynowo w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematyczno_Fizyczno-Informatycznym.

 Nikola Dubowska
-VII miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego  Sprachdoktor 2014.

Alicja Bodnar
-IX miesce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EHF 2013.

Finaliści X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”:
-Anna Gulbinowicz
-Aleksandra Szelwiak
-Wiktor Krajcer.

Finaliści VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień”:
-Anna Gulbinowicz
-Aleksandra Szelwiak
-Nikola Radel
-Dalia Chilińska.

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Biegach Rozstawnych 4×100 m oraz V miejsce w finale Województwa Zachodniopomorkiego w Szkolnej Lidze LA.
-Kamila Glinkowska
-Aleksandra Idziaszczyk
-Wiktoria Chrobocińska
-Paulina Górska
-Patrycja Puchalska.

V miejsce w finale Województwa zachodniopomorskiego w Szkolnej lidze LA:
-Kinga Jakubowska
-Agnieszka Szymańska
-Alicja Kosar
-Jadwiga Herba
-Aleksandra Michalewicz
Patrycja Glągądała
Natalia Średzińska
Wiktoria Bowsz.

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Biegach Rozstawnych 4×100 m oraz III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze LA:
-Mateusz Frańczak
-Jakub Kaliszczuk
-Bartosz Banasiak.

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze LA:
-Patryk Delida
-Radosłąw Czarny
-Mateusz Krzak
-Jarosław Gościło
-Szymon Sobków
-Jakub Musialski
-Mateusz Małachowski
-Przemysław Stefaniak
-Kamil Madej.

Jarosłąw Gościło
-II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w pchnięciu kulą.

 

 

 

KONKURSY  PRZEDMIOTOWE I INTERDYSCYPLINARNE 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Paweł Lechowicz, kl. II a

Finalista etapu  wojewódzkiego Kuratoryjnego  Konkursu Matematycznego

Finalista etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego  Konkursu Fizycznego z elementami Astronomii

Bardzo dobry wynik w XXII edycji Międzynarodowego konkursu  „Kangur  Matematyczny 2013”

I miejsce indywidualnie i pierwsze miejsce drużynowo w XI edycji międzyszkolnego konkursu MatFin 2013

Wyróżnienie i tytuł Kanon w polsko- ukraińskim konkursie fizycznym Lwiątko 2013

15 miejsce w kraju w Ogólnopolskim konkursie Olimpu Fizyczny sesja zimowa 2013

VII miejsce w finale Wojewódzkim w Szkolnej Lidze L.A

 

 

Weronika Nowak, kl. I a

 

Finalistka etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego

Wyróżnienie w XXII edycji Międzynarodowego konkursu  „Kangur  Matematyczny 2013”

I miejsce indywidualnie i pierwsze miejsce drużynowo w XI edycji międzyszkolnego Konkursu MatFin 2013

4 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus” 2013

V miejsce na Mistrzostwach Województwa  w szkolnej Lidze L.A

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

 

Karol Mańkowski, kl. III f

 

Finalista Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego   „  Z poprawną ortografią na co dzień”

 

 

Daria Hanas, kl. III f

 

Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego

13 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

 

 

Michał Prusik,  kl. I a

 

Finalista Kuratoryjnego konkursu Historycznego  z elementami WOS

Finalista IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień „

Wyróżnienie w XXII edycji międzynarodowego konkursu  „Kangur  Matematyczny 2013”

4 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

 

 

Tomasz  Cichowski, kl. II a

 

Finalista Kuratoryjnego konkursu Historycznego  z  Elementami WOS

12 miejsce w Województwie w ogólnopolskim konkursie Języka Angielskiego English ACE

 

 

Mateusz Śniechowski, kl. III e

 

I miejsce indywidualnie i pierwsze miejsce drużynowo w XI edycji międzyszkolnego Konkursu MatFin 2013,

I miejsce w konkursie piosenki angielskiej ,,Szkocka Krata” w kategorii solistów

I miejsce w międzyszkolnym konkursie poezji śpiewanej organizowanym przez LO nr 2 w Szczecinie

Wyróżnienie w X Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek

VII miejsce w finale wojewódzkim w szkolnej lidze L.A

 

 

Jakub Kolasa, kl. I a

 

Wyróżnienie  w XXII edycji Międzynarodowego konkursu  „Kangur  Matematyczny 2013”

 

Błażej Momot, kl. I a

 

Wyróżnienie  w XXII edycji Międzynarodowego konkursu  „Kangur  Matematyczny 2013”

 

Jacek Mika,  kl. II a

 

15 miejsce w kraju w Ogólnopolskim konkursie Olimpu Fizyczny sesja zimowa 2013

 

Katarzyna Buiłek, kl. III e

 

Tytuł  finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „  Z poprawną ortografią na co dzień”

Finalistka  IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

 

Karolina Kwiatkowska,  kl. III e

 

Finalistka  IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

1 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

 

Daria Stojecka, kl. III e

 

6 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

Tytuł  finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „  Z poprawną ortografią na co dzień”

Laureatka Konkursu na Młodego Parlamentarzystę w 2013 r.

XIII  miejsce w Finale  Wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych

 

Paweł Matławski, kl. I a

 

3 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

5 miejsce w Województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English ACE

 

Angelika  Kucińska, kl. I b

 

9 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

Tytuł finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „  Z poprawną ortografią na co dzień”

 

Aleksandra Filozof, kl. II b

 

Finalistka  IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

 

Małgorzata Niklas, kl. II a

 

Finalistka  IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

 

Patrycja Ziętala, kl. II a

 

Finalistka  IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

 

 

Julia Machecka, kl. II b

 

Tytuł finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „  Z poprawną ortografią na co dzień”

 

Wojciech Łukaszewski, kl. I a

 

8 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

 

Jagoda Wentruba, kl. I a

 

13 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

 

Aleksandra Maksym, kl. I a

 

uzyskała 14 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013

 

 

Joanna Fidali,  kl. III f

 

8 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

 

Kamil Bednarek, kl. III f

11 miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

 

Hanna Kubiak, kl. III c

13  miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym „Omnibus 2013”

 

Marta Grzesiak, kl. III d

 

Laureatka Konkursu na Młodego Parlamentarzystę w 2013 r.

V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

 

Kamila Żabicka, kl. I b

 

7 miejsce w województwie Konkursie Ogólnopolskim English High Flyer 2012

I miejsce w konkursie Fotograficznym „ Moja Szkoła  i Ja” organizowanym przez Burmistrza Gminy Goleniów

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Przyłapani na czytaniu” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Goleniowie

 

Mateusz Mazur, kl. III b

 

8 miejsce w województwie Konkursie Ogólnopolskim English ACE 2013

 

Mariola Romanowska, kl.  I a

 

II miejsce   w konkursie Fotograficznym „ Moja Szkoła  i Ja” organizowanym przez Burmistrza Gminy Goleniów

 

Agnieszka Szamańska, kl. II a

 

II miejsce w konkursie Fotograficznym „ Tropami Przyrody” organizowany przez Polski Związek Łowiecki

 

Jolanta Jakutowicz, kl. II a

 

● wyróżnienie  w konkursie Fotograficznym „ Tropami Przyrody” organizowany przez Polski Związek Łowiecki

 

 

Piotr  Gutsche, kl.  III a

 

I miejsce w konkursie Fotograficznym „ Dorzecze Iny- Cztery Pory Roku” organizowany przez Wojewódzki Zarząd Melioracji i Dróg Wodnych

 

Stefan Słomiński, kl. III e

 

II miejsce w konkursie Fotograficznym „ Dorzecze Iny- Cztery Pory Roku” organizowany przez Wojewódzki Zarząd Melioracji i Dróg Wodnych

 

Maja Lewandowska, kl. II a

 

I miejsce  w  powiecie w XXIII Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Pięknej „Folklor czterech stron świata”

 

 

 

SPORT

 

 

Roksana Świat, kl.  II c

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

II miejsce w Finale Mistrzostw  Województwa w biegach rozstawnych 4*100

 

Paulina Górska, kl. I d

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

II miejsce w Finale Mistrzostw  Województwa w biegach rozstawnych 4*100

 

Wiktoria Chrobocińska , kl. I d

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

II miejsce w Finale Mistrzostw  Województwa w biegach rozstawnych 4* 100

 

Patrycja Puchalska, kl.  II b

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

II miejsce w Finale Mistrzostw  Województwa w biegach rozstawnych 4* 100

 

Inga Byczkiewicz, kl. I c

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

 

Jadwiga Herba, kl.   II a

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

 

Paulina Nowak, kl. I c

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

 

Alicja Żurawska, kl.  II b

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

 

Marcelina Baran, kl. III e

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Sandra Zwierzchowska, kl. III b

II miejsce w Finale Mistrzostw  Województwa w biegach rozstawnych 4* 100

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Karolina Lębas, kl. III d

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Maja Bogdańska, kl. III d

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Hanna Ścisłowska,  kl. I b

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Kinga Wójcik, kl. III c

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

 

Aleksandra Michalewicz, kl.  II c

Zdobyła V miejsce na mistrzostwach Województwa w szkolnej lidze L.A.

 

Natalia Janicka, kl. III b

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Pola Malka , kl. II b

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

Prosimy do nas panią Julitę Olesińską  nauczyciela przygotowującego do konkursów

 

Bartosz Banasiak, kl.  II c

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

Zdobyła VII miejsce w finale  Wojewódzkim  w szkolnej lidze L.A.

VII miejsce w Finale Mistrzów Województwa w biegach rozstawnych 4* 100

 

Bartosz Łacina, kl.  III f

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

Zdobył VII miejsce w finale  Wojewódzkim  w szkolnej lidze L.A.

 

Tomasz Łacina, kl. III f

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Przemysław Stefaniak, kl. I b

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

Zdobył VII miejsce w finale  Wojewódzkim  w szkolnej lidze L.A.

 

Radosław Czarny, kl. I a

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

Zdobył VII miejsce w finale  Wojewódzkim  w szkolnej lidze L.A.

 

Rafał  Staszewski, kl. III a

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

.

Przemysław Świątek, kl. III a

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Jakub Musialski, kl. II f

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w  sztafetowych Biegach Przełajowych

 

Wojciech Gutsche, kl. II a

Zdobył VII miejsce w finale  Wojewódzkim  w szkolnej lidze L.A.

 

Daniel Marciniak, kl. I d

Zdobył VII miejsce w finale  Wojewódzkim  w szkolnej lidze L.A.

 

Jarosław Gościło, kl. I e

Zdobył VII miejsce w finale  Wojewódzkim  w szkolnej lidze L.A.

 

Przemysław Gościło, kl. III a

Zdobył VII miejsce w finale  Wojewódzkim  w szkolnej lidze L.A.

 

Jarosław Grycz, kl. III e

Zdobył VII miejsce w finale  Wojewódzkim  w szkolnej lidze L.A.

VIII miejsce w Finale Mistrzostw  Województwa w biegach rozstawnych 4* 100

 

Jakub Kaliszczuk, kl. II c

Zdobył VII miejsce w finale  Wojewódzkim  w szkolnej lidze L.A.

VIII miejsce w Finale Mistrzostw  Województwa w biegach rozstawnych 4* 100

 

Mateusz Kutarba , kl. III e

VIII miejsce w Finale Mistrzostw  Województwa w biegach rozstawnych 4* 100

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————————————

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i interdyscyplinarnych w roku szkolnym 2011/2012.

 

KONKURSY  PRZEDMIOTOWE I INTERDYSCYPLINARNE 

ROK SZKOLNY 2011/12

 

 

Mariusz Paprotny

  • Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Fizycznego z Elementami Astronomii organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
  • Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
  • I miejsce indywidualnie i drużynowo w Międzygimnazjalnym Konkursie MatFIn 2012
  • Wyróżnienie w XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2012
  • I miejsce indywidualnie w III Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy Matematyczno- Przyrodniczej OMNIBUS 2012

 

Stefan Herdzik

  • Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
  • Finalista VII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ?Z poprawną polszczyzną na co dzień?
  • Wyróżnienie w Konkursie Ogólnopolskim OMNIBUS 2012
  • Finalista Olimpiady z Wiedzy o Spłeczeństwie

Natalia Klonek

  • Finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ?English ACE 2012? (15 m-ce w woj.)
  • Wyróżnienie w Konkursie Ogólnopolskim OMNIBUS 2012

 

Alina Wilkowiecka

  • Finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
  • Wyróżnienie w Konkursie Ogólnopolskim OMNIBUS 2012
  • Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego pt. ?Konkurs Wiedzy Ekologicznej?

 

Kamil Ślęzak

  • Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

 

Mateusz Śniechowski

  • Wyróżnienie w XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2012
  • I miejsce indywidualnie i drużynowo w X Międzygimnazjalnym Konkursie MatFIn 2012
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS 2012
  • III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym LWIĄTKO

 

Paweł Lechowicz

  • Zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK MATEMATYCZNY 2011
  • Wyróżnienie w XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2012
  • I miejsce indywidualnie i drużynowo w X Międzygimnazjalnym Konkursie MatFIn 2012
  • II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym LWIĄTKO

 

Daria Hanas

  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ?English High Flier 2011?(2m-ce w woj., 31m-ce w Polsce)
  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ?English ACE 2012?(3 m-ce w woj.., 15 m-ce w Polsce)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS 2012
  • Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu ?Z poprawną polszczyzną na co dzień?

 

Dawid Kubiak

  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ?English ACE 2012? (15 m-ce w woj.)

 

Tomasz Cichowski

  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego  ?English ACE 2012? (6 m-ce w woj.)

 

 

Laureaci i finaliści Ogólnopolskiego Konkursu ?Z poprawna polszczyzną na co dzień?

 

Małgorzata Niklas ? laureatka

Aleksandra Kuśmierek ? finalistka

Marta Wysocka – finalistka

Julia Stachowicz  – finalistka

 

 

Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu ?Z poprawna ortografią na co dzień?

 

Katarzyna Buiłek

Aleksandra Jaśkiewicz

Patryk Pełnikowski

 

 

Wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS 2012

 

Anna Gulbinowicz

Julia Mechecka

Piotr Sobczak

Karolina Kwiatkowska

Karol Mańkowski

Olga Pabisiak

Kornela Moralewicz

Karolina Juchniewicz

Natalia Molenda

 

Krystian Swół

  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych
  • III miejsce w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie OMNIBUS 2012

 

Wincenty Kwiatkowski

  • Wyróżnienie w XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2012
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY 2011

 

Piotr Gutsche

  • III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym LWIĄTKO

 

 

Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego pt. ?Konkurs Wiedzy Ekologicznej?

 

Agata Stefaniak i Jakub Drogokupiec

 

 

Marta  Grzesiak

  • II wyróżnienie indywidualne za pracę ?Małe, wielkie ofiary? w XV Ogólnopolskim Konkursie Historia Bliska organizowanym przez Ośrodek KARTA

 

 

III miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych

 

Ernest Salamon

Patryk Arendt

Daniel Huniewicz

III miejsce w szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

Maciej Chilkiewicz

Oskar Chiliński

Damian Puchalski

Tomasz Nakoneczny

 

 

III miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych i III miejsce w szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

 

Kacper Woźniakowski

Jakub Gajda

Jarosław Grycz

Piotr Banasiak

Jakub Bołdak

 

II miejsce w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego na IV Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej

Jakub Bołdak

 

 

 

——————————————————————————————————————————————————-

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i interdyscyplinarnych w roku szkolnym 2010/2011.


KONKURSY  PRZEDMIOTOWE  I  INTERDYSCYPLINARNE

ROK SZKOLNY  2010/2011


I. GEOGRAFIA

1. Krzysztof   Skiba
?    Laureat   Konkursu  Geograficznego organizowanego przez  Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
2. Aleksander  Bojda
?    Finalista  Konkursu  Geograficznego organizowanego przez  Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty


II. HISTORIA

Krzysztof  Skiba
?    Finalista Konkursu Historycznego z Elementami  Wiedzy o Społeczeństwie organizowanego przez  Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

 

III.  JĘZYK  POLSKI

1. Adrianna  Kasprzyk
?    Laureatka  etapu  wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego  organizowanego przez  Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
?    Finalistka VII Ogólnopolskiego  Konkursu Polonistycznego                  ?Z poprawną  polszczyzną na co dzień?
?    I miejsce drużynowo w VII Ogólnopolskim  Konkursie Polonistycznym  ?Z poprawną  polszczyzną na co dzień?
?    Finalistka III Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ?Z poprawną ortografią  na co dzień?
2. Hanna Góra
?    Finalistka  etapu  wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego  organizowanego przez  Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
?    Laureatka (2miejsce) VII Ogólnopolskiego  Konkursu Polonistycznego  ?Z poprawną  polszczyzną na co dzień?
?    I miejsce drużynowo w VII Ogólnopolskim  Konkursie Polonistycznym ?Z poprawną  polszczyzną na co dzień?
3. Agata Czerny- Wojciechowska
?    Finalistka  etapu  wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego  organizowanego przez  Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
4. Roksana  Zdziarska
?    Finalistka VII Ogólnopolskiego  Konkursu Polonistycznego  ?Z poprawną  polszczyzną na co dzień?
?    I miejsce drużynowo w VII Ogólnopolskim  Konkursie Polonistycznym   ?Z poprawną  polszczyzną na co dzień?
?    Finalistka III Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego  ?Z poprawną ortografią  na co dzień?
5. Justyna  Wiśniewska
?    I miejsce drużynowo w VII Ogólnopolskim  Konkursie Polonistycznym      ?Z poprawną  polszczyzną na co dzień?
?    Finalistka III Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ?Z poprawną ortografią  na co dzień?
6.Patryk  Pełnikowski
?    I miejsce drużynowo w VII Ogólnopolskim  Konkursie Polonistycznym      ?Z poprawną  polszczyzną na co dzień?
?    Finalista III Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego   ?Z poprawną ortografią  na co dzień?

 

I miejsce drużynowo w VII Ogólnopolskim  Konkursie Polonistycznym  ?Z poprawną  polszczyzną na co dzień? (pozostali laureaci konkursu):
7. Aleksander Bojda
8. Stefan  Herdzik
9. Hanna Kubiak
10. Aleksander Kwietniak
11. Julia  Stachowicz
12. Anna  Szmuc
13. Klaudia  Zawada
14.Adrianna Gąsiorowska
15.Angelika Bąk
16. Sylwia Dowgiałło
17. Krystian  Krawczuk
18.Szymona  Kwietnia
19.Izabela  Mełech
20. Aleksandrę  Kuśmierek
21. Weronika  Kwiatkowska
22. Katarzyna  Lewandowska
23.Sebastian  Lisiecki
24.Natalia  Molenda
25.Paula  Otrząsek
26. Krzysztof  Skiba
27. Krystian  Swół
28. Alina Wilkowiecka
29.Kacper  Zgorzelski
30. Aleksandra Ziętek


IV.  JĘZYK  ANGIELSKI

1.Natalia Klonek
?    finalistka  etapu wojewódzkiego konkursu J. Angielskiego  organizowanego  przez
Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
?    2 miejsce w województwie a 7 m w kraju w Ogólnopolskim konkursie Języka angielskiego ?English High Filer 2010?
?    7m w województwie w Ogólnopolskim Konkursie J. Angielskiego  ? English ACE?
2. Stefan Herdzik
?    zwycięzca konkursu dla szkół gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych w powiecie Goleniowskim ? Kulturoznawstwo  Krajów Anglojęzycznych?
?    1m  województwie w  Ogólnopolskim Konkursie J. Angielskiego  ? English ACE?
3. Daria  Hanas
?    3mw województwie  Ogólnopolskim Konkursie J. Angielskiego  ? English ACE?
4. Damian  Pietroń
?    6 m w województwie Ogólnopolskim Konkursie J. Angielskiego  ? English ACE?

V.   MATEMATYKA  FIZYKA   CHEMIA

1   Mateusz Śniechowski
?    Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
?    Wyróżnienie w XX edycji Międzynarodowego Konkursu  Kangur  Matematyczny 2011
4. Aleksander Bojda
?    Wyróżnienie w XX edycji Międzynarodowego Konkursu  Kangur  Matematyczny 2011
5.  Tomasz Flak
?    Wyróżnienie w XX edycji Międzynarodowego Konkursu  Kangur  Matematyczny 2011
6.   Mariusz Paprotny
?    Finalista etapu wojewódzkiego Konkursu  Fizycznego z Elementami Astronomii organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty
7. Hanna Góra
?    Finalistka  etapu wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

VI. WOS

Konrad Wojciechowski
?    Wyróżnienie w konkursie fotograficznym

 


VII. SPORT

1. Damian  Puchalski
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i  2 m Mistrzostwach  Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
2. Jakub Gajda
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i  2 m Mistrzostwach  Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
3. Kamil  Roszyk
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i  2 m Mistrzostwach  Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
4. Jastrzębski Mateusz
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i  2 m Mistrzostwach  Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
5. Michał Lewandowski
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i  2 m Mistrzostwach  Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
6. Krzysztof Borucki
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i  2 m Mistrzostwach  Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
7. Krystian Swół
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i  2 m Mistrzostwach  Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
8. Roman Kiciuń
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i  2 m Mistrzostwach  Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
9.   Damian Iwaniuk
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 3 m w Mistrzostwach Regionu w Piłce Koszykowej  chłopców
10.  Daniel  Huniewicz
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i  2 m Mistrzostwach  Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
11. Kacper Zgorzelski
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
12.Damian Waluś
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i 3 m w Mistrzostwach Regionu w Piłce Koszykowej chłopców
13. Michał Ławrynowicz
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i 3 m w Mistrzostwach Regionu w Piłce Koszykowej chłopców
14. Kamil  Wiązowski
?    1m w Mistrzostwach Powiatu i 4 m w Mistrzostwach Województwa w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej
?    1m w Mistrzostwach Powiatu  i 3 m w Mistrzostwach Regionu w Piłce Koszykowej chłopców

I miejsce  w Mistrzostwach Powiatu  i III miejsce w Mistrzostwach Regionu w Piłce Koszykowej chłopców

Drużyna:
?    Dawid  Gajewski
?    Jakub Łacina
?    Damian Szczęsny
?    Lewandowski Dawid
?    Kurowski Maik
?    Krystian Krzak
?    Tomasz Łacina
?    Adrian Henger

Maja Bogdańska
?    25 miejsce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych

ŻEGLARSTWO

Jakub Kręciwilk
?    uczestnik Mistrzostw Świata w żeglarstwie w klasie Optimum
?    członek kadry narodowej Polskiego związku Żeglarskiego

Brak możliwości komentowania