„Jesteśmy z Was dumni” lista nagrodzonych uczniów

„Per aspera ad astra” – Przez trudy do gwiazd – mówili starożytni…..  Tony przeczytanych książek, miliony wyszukanych informacji, godziny łamania sobie głowy, szukania rozwiązań, hektolitry wylanego podczas treningów potu i… PODIUM! RADOŚĆ! ZWYCIĘSTWO!   Przedstawiamy tych, z których JESTEŚMY DUMNI!

               HUBERT PAWLUSIŃSKI uczeń kl. III:

W roku szkolnym 2016/2017 został laureatem etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty:

  • Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego;
  • Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego;
  • Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego.
  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. mjra Marka Gajewskiego „Losy Żołnierza i dzieje oręża Polskiego”;
  • laureat XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALFIK, 1. miejsce w województwie a tym samym 9. miejsce w kraju.
  • tytułu KAONA (II miejsce) w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2017”;
  • Laureat w XVI Konkursie Matematycznym organizowanym przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej;
  • wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2017;
  • 3. miejsce w województwie oraz 27. miejsce w kraju
    w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge”;
  • bardzo dobry wynik (12. miejsce w województwie) w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

              NATALIA STRÓŻYŃSKA  uczennica kl. III:

Laureatka etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty:

  • Konkursu Chemicznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego;
  • Konkursu Biologicznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego;

Finalistka etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty:

  • Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego;
  • Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego.

Otrzymała tytułu KAONA (III miejsce) w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2017”.

Została finalistką w XVI Konkursie Matematycznym organizowanym przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej.

Otrzymała wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2017.

               MARTA WŁODARCZYK uczennica kl. III:

  • została laureatka etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Konkursu Chemicznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego.
  • uzyskała również bardzo dobry wynik (16. miejsce w województwie)
    w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

               MACIEJ JABŁOŃSKI uczeń kl. III:

  • uzyskał tytuł finalisty etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego;
  • został laureatem w XVI Konkursie Matematycznym organizowanym przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej;
  • otrzymał wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2017.
  • zajął III miejsce w województwie w Szkolnej Lidze LA Chłopców

             MICHAŁ TUREK uczeń kl. III:

  • uzyskał tytuł finalisty etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego
  • zdobył tytuł TAONA zajmując 3. miejsce w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2017”.
  • został finalistą w XVI Konkursie Fizycznym organizowanym przez Towarzystwo Fundacji na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej,
  • osiągnął dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

               MATEUSZ KOWALSKI uczeń kl. III:

  • został finalistą etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego,
  • został finalistą w XVI Konkursie Fizycznym organizowanym przez Towarzystwo Fundacji na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej,
  • uzyskał 3. miejsce i tytuł TAONA w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2017”,
  • otrzymał wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2017,
  • uzyskał bardzo dobry wynik (16. m w województwie) w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

                KINGA BIEGAŃSKA  uczennica kl. III:

  • finalistka etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego.
  • dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego

                HANNA DOMAŃSKA uczennica kl. III

  • finalistka etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Konkursu Biologicznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego,
  • uzyskała dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

                KLAUDIA SAMBORSKA uczennica kl. III

  • finalistka etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego,
  • bardzo dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” 2017,
  • bardzo dobry wynik (6. miejsce w województwie) w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

               ZUZANNA GEBLEWICZ  uczennica kl. III

  • finalistka etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Konkursu Geograficznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego,
  • bardzo dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017

              PRZEMYSŁAW PRUSIK uczeń kl. III

  • finalista etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Konkursu Geograficznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego,
  • bardzo dobry wynik (5. miejsce w województwie) w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017,
  • wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2017.

               MATEUSZ BRYCHCY uczeń kl. III

  • Finalista etapu wojewódzkiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Konkursu Wiedzy
    o Społeczeństwie dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego,
  • bardzo dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” 2017,
  • 9. miejsce w województwie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge”,
  • bardzo dobry wynik w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2017.

              EMILIA LIBER uczennica kl. I

  • wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2017,
  • bardzo dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

            NATALIA RÓŻEWSKA uczennica kl. II

  • wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2017.

            IGOR JANOWICZ uczeń kl. III

  • wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2017.

            WOJCIECH GAWĘCKI uczeń kl. I

  • 1 miejsce w województwie w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Alfik Historyczny” 2017,
  • laureat (1.miejsce) w XIII Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym
    „Z poprawną polszczyzną na co dzień” 2017,
  • bardzo dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

              WITOLD SZULGA uczeń kl. III

  • 2. miejsce w województwie a 14.w kraju w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Alfik Historyczny” 2017,

              CYPRIAN ŁACISZ uczeń kl. II

  • 1. miejsce w województwie w IV edycji w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Alfik Historyczny” 2017.

              MACIEJ JĘDRASZEK uczeń kl. II

  • 2. miejsce w województwie w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Alfik Historyczny” 2017.

               KATARZYNA SOBCZAK uczennica kl. II

  • 3. miejsce w województwie w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Alfik Historyczny” 2017.

              KAROLINA KINIK uczennica kl. II

  • 3. miejsce w województwie w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Alfik Historyczny” 2017,
  • bardzo dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

              MIKOŁAJ RYCHŁY uczeń kl. II

  •  5. miejsce w województwie w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Alfik Historyczny” 2017.

               MARTYNA KACZMARCZYK uczennica kl. I

  • 3. miejsce w województwie w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Alfik Historyczny” 2017.
  • bardzo dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

              JAGODA MICHALSKA   uczennica kl. III

  • 5. miejsce w województwie i 9 miejsce w kraju w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Alfik Historyczny” 2017.
  • bardzo dobry wynik (12. miejsce w województwie) w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

               MARIA WOSZCZYŁO uczennica kl. III

  • laureatka (6. miejsce) w XIII Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”,
  • bardzo dobry wynik (6. miejsce w województwie) w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

              BARBARA TARASKA uczennica kl. III

  • laureatka (7.Miejsce) w XI Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym
    „Z ortografią na co dzień „.

              KAMILA CELMEROWSKA uczennica kl. I

  • zakwalifikowała się do II etapu VII Olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów,
  • 1. miejsce w województwie (31. miejsce w kraju) w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge”,
  • bardzo dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

              OLIWIA ZAJĄC uczennica kl. III

  • zakwalifikowała się do II etapu VII Olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów,
  • 7. miejsce w województwie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge”,
  • 1. miejsce oraz laureatka publiczności w Konkursie Artystycznego Czytania Prozy i Poezji w Języku Obcym,
  • bardzo dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

            GABRIEL GRZELAK uczeń kl. I

  • 7. miejsce w województwie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge”.

             LIDIA ŻUCHOWSKA uczennica kl. I

  • 9. miejsce w województwie w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego „The Big Challenge”,
  • bardzo dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

                                                                             SPORTOWCY

            JULITA MANIECKA uczennica kl. II

  • I miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt,
  • indywidualnie mistrzostwo województwa w biegach przełajowych,
  • I miejsce w województwie w drużynowych biegach przełajowych,
  • II miejsce w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • wyróżnienie w XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2017.
  • dobry wynik w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego „Omnibus” 2017.

          JULIA OLESIŃSKA uczennica kl. III

  • I miejsce w województwie w drużynowych biegach przełajowych,
  • II miejsce na mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • I miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt.

            JESSICA MŚCICHOWSKA uczennica kl. III

  • I miejsce w województwie w drużynowych biegach przełajowych,
  • II miejsce na mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • I miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt.

            JULIA KRÓLIKIEWICZ uczennica kl. I

  • I miejsce w województwie drużynowych biegach przełajowych,
  • II miejsce na mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • I miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt.

            JULIA STĘŻALSKA uczennica kl. II

  • II miejsce na mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • I miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt.

           GABRIELA KIEDAS uczennica kl. I

  • II miejsce na mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • I miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt.

           ZUZANNA BIAŁY uczennica kl. II

  • II miejsce na mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych
  • I m w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt.

                                         Zdobywczynie I miejsca w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt:

               MARTYNA GŁUSZEK kl. III,

               DOMINIKA ŚNIECHOWSKA kl. III,        

               HANNA BOHDANIEC kl. III,

              JULIA GUZIKIEWICZ kl. II,

              ZOFIA ZASUWA kl. II,

              WIKTORIA ŁUCZAK kl. II,

              DOMINIKA SKRZYPCZAK kl. II,

              ALEKSANDRA TRZECIAK kl. I,

              NATALIA SZYMCZAK kl. I.

                                           Zdobywczynie  II miejsca na mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych

               OLIWIA REINSCH kl. III

               JUSTYNA LESZCZYŃSKA   kl. I

               ROKSANA NELZA kl. II

 

             WIKTORIA SAWICKA   uczennica kl. I

  • zdobyła 5. miejsce w województwie w finałach Gimnazjady w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców.

            ZUZANNA PIERKO uczennica kl. II

  • mistrzyni Polski młodzików w strzelectwie sportowym kategoria pistolet pneumatyczny, ustanowiła rekord Polski;
  • dwukrotna zwyciężczyni Ogólnopolskiej Gimnazjady Młodzieży.

             PATRYK SOSZYŃSKI kl. III

  • II miejsce w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • V miejsce w województwie w drużynowych biegach przełajowych,
  • III miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców.

            GABRIEL MANIECKI kl. III

  • II miejsce w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • V miejsce w województwie drużynowych biegach przełajowych,
  • III miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców.

             KACPER PIETKIEWICZ kl. II

  • II miejsce w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • V miejsce w województwie w drużynowych biegach przełajowych
  • III miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców.

             MATEUSZ FRĄCZEK kl. III

  • II miejsce w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • V miejsce w województwie drużynowych biegach przełajowych,
  • III miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców

             BORYS SUCHOCKI kl. I

  • II miejsce w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych,
  • V miejsce w województwie drużynowych biegach przełajowych,
  • III miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców.

             PAWEŁ ORŁOWSKI kl. III,

  • II miejsce w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych:

              FILIP PTAK kl. II,

  • II miejsce w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych:

              MARCIN TRZASKOWSKI kl. III,

  • II miejsce w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych:
  • III miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców

            BARTOSZ SZWARC kl. III

  • II miejsce w mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych:
  • V miejsce w województwie w finałach Gimnazjady w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców,
  • 3. miejsce i tytuł TAONA w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2017”.

            JĘDRZEJ WILCZYŃSKI kl. II

  • III miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców.

            MATEUSZ KOŹLAK kl.

  • III miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców.

            PATRYK PACHOLSKI kl. III

  • III miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców.

                                           III miejsce w województwie w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców

              MIŁOSZ BAKAN kl. III,

              MARCEL MIRYTIUK kl. III

              DACJAN CHILIŃSKI kl. III

              PIOTR BĄK kl. II.

                                  Wśród nagrodzonych znajdują się też zdobywcy V miejsca w województwie
w finałach Gimnazjady w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców

              PATRYK KUJAWA kl. II,

              BARTOSZ MAŚLANKA kl. I,

              KAMIL SŁOMCZEWSKI kl. I.

       LIDERZY MŁODZIEŻOWI, którzy  na co dzień służyli pomocą wszystkim uczniom , dzielili się swoją wiedzą i czasem dawali wsparcie i zrozumienie, godnie reprezentowali gimnazjum w środowisku lokalnym .

              Aleksandra Żołędowska

              Hanna Domańska    

               Julia Kaczmarska

              Julia Olesińska   

              Kaja Jefremienko  

              Aleksandra Krawczuk 

              Zuzanna Chudziak  

              Michał Turek

 

                           Zespół wokalny „Cantus”, który uświetniał pięknym śpiewem każdą szkolną     uroczystość przybliżając twórczość naszego patrona ks. Jana Twardowskiego

                KINGA BIEGAŃSKA

                SIBELA PINAR

                MAJA REGINIA

                DOMINIKA ŚNIECHOWSKA 

                 MARCELINA ŚWIADEK

               MARIA WOSZCZYŁO

               LENA ZIELIŃSKA 

               ZUZANA KOZŁOWSKA

               HANNA PIETUNOW

               MARIA SYTY

                                                 Nauczyciele, którzy przyczynili się do sukcesów naszych uczniów:

               EWA GRYCZ- MICHALAK

               KAMILA JAGIEŁŁO

               MARIA JANICA

               SYLWIA LISOWSKA

              MAŁGORZATA ŁUKASZEWSKA

              JOANNA NIEWIAROWSKA

              JULITA OLESIŃSKA

              MONIKA SUBOCZ

              ANNA SIEMASZKO-MAŁACHOWSKA

             IWONA SKORUPSKA 

             DOROTA SZMUC

            BEATA SZULGA

            IWONA LIPOWICZ -ORŁOWSKA

            MAGDALENA WASIUK

            EDYTA WIERZBICKA

           MAŁGORZATA ŻAK

           RENATA ŻEBIAŁOWICZ

            REMIGIUSZ GAJEWSKI

           ARTUR PANEK

           MARCIN MAKSYMOWICZ

Brak możliwości komentowania