Cały zeszły tydzień (od 8 do 12 czerwca 2015 roku) uczniowie klas 1b i 1c spędzili w Zielonej szkole
w ośrodku „Wajk” w Piasecznie położonym w lesie nad jeziorem Drawsko, w obrębie Drawskiego Parku Krajobrazowego. A dlaczego pojechaliśmy właśnie tam? Bo chcieliśmy wyjechać na wycieczkę całą klasą, by jeszcze lepiej się poznać i zintegrować.
Ale nie tylko. Celem pobytu grupy w Zielonej szkole pod hasłem „Jump into Maths” było także prowadzenie zajęć edukacyjnych w warunkach pozaszkolnych oraz wyrabianie nawyków czynnego wypoczynku poprzez wdrażanie do różnorodnych form aktywności ruchowej.
Uczniowie spędzali ten czas pod opieką swoich wychowawców (p. Elżbiety Kościńskiej i Magdaleny Wasiuk) oraz animatorów z biura podróży „Tour de harc”. Oprócz opisanej już wizyty w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko brali oni udział w zajęciach, które uczyły opracowywania strategii, integrowały, wprawiały w dobry nastrój (a czasem też męczyły ) i ukazywały interdyscyplinarność nauk od całkiem przyjemnej strony. Oto kilka fotek z naszego pobytu.

Tekst: E. Kościńska
Zdjęcia: M. Wasiuk

Font Resize
Contrast