W związku z obchodami 750 rocznicy nadania praw miejskich  miastu Goleniów, jednym z projektów realizowanych w naszej szkole jest stworzenie kącika starej fotografii.

Chcielibyśmy na jednej ze ścian szkolnych zgromadzić fotografie Goleniowa sprzed lat, dlatego zwracamy się z prośbą o udostępnienie  z rodzinnych zbiorów starych fotografii ukazujących różne miejsca Goleniowa, mieszkańców naszego miasta  w miejscach, które dziś wyglądają inaczej albo  nie ma ich wcale (może są wśród nich również zdjęcia naszej szkoły).

Jeśli  rodzice naszych uczniów, dziadkowie mają takie skarby, prosimy o udostępnienie ich i dostarczenie za pośrednictwem dzieci w ciągu najbliższych dni. Zdjęcia zostaną zeskanowane i wrócą do właścicieli.

Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą  uda nam się zgromadzić materiały i zrealizować nasz projekt.

W imieniu realizatorów  projektu Ewa Lisińska