Zalewski Mariusz – Dyrektor
Olesińska Julita – Wicedyrektor, wychowanie fizyczne
Szmuc Dorota– Wicedyrektor, język angielski
Bakalarczyk Paula– edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy I c
Barycza Marzena– edukacja wczesnoszkolna
Bączyk Katarzyna – matematyka
Bieniek Beata – religia, socjoterapia, ART, doradztwo zawodowe
Cieśla Magdalena– język angielski
Czuchra Martyna– matematyka, wychowawczyni klasy Vd
Gajewska Ewa– nauczycielka świetlicy
Gajewski Remigiusz – wychowanie fizyczne
Górnicka Julia -edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy IIIa, wychowanie fizyczne
Grycz – Michalak Ewa – historia, etyka, wos, wychowawczyni klasy VI c
Hawrylewicz Beata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy II c
Iwanicka Wioletta wychowawczyni grupy „0”
Jagiełło Kamila – język polski, wychowawczyni klasy Vb
Jarmuł Renata – edukacja wczesnoszkolna
Kaluga Zuzanna – religia
Kałużna Ewa – Integracja sensoryczna, basen
Karasiak Izabela– plastyka, technika, wychowawczyni klasy V a
Kąkol Dorota -edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa , WDŻ
Kostrzeba Julita – historia
Krajcer Karol – wychowanie fizyczne, basen
Kubiak Anna – nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
Kwaśniewska Danuta – nauczycielka świetlicy
Lange Roksana– język polski, wychowawczyni klasy IVa
Lipowicz- Orłowska Iwona – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Lisińska Ewa – muzyka
Lisowska Sylwia – język angielski, wychowawczyni klasy VII b
Łukaszewska Małgorzata – język polski, logopedia
Mackiewicz Iwona – edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy III c
Madejska Lucyna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy I b
Malinowska Natalia– język angielski
Matławska Emilia – język niemiecki
Mikulska Jadwiga – informatyka, technika, wychowawczyni klasy IVc
Minda Agata wychowawczyni grupy „0”
Mucha Bożena– logopedia
Murach Elżbieta – język polski
Nazim Małgorzata– matematyka, wychowawczyni klasy VI b
Nowińska Barbara– bibliotekarz
Olech Katarzyna- biologia, przyroda, chemia, wychowawczyni klasy VIa
Panek Artur – pedagog
Pawel-Stanew Maja– język polski, wychowawczyni klasy Vc
Potaż Magdalena – edukacja wczesnoszkolna, język angielski klasy I-III, wychowawczyni klasy III b
Retel-Sidłow Dominika -nauczycielka świetlicy
Rożko-Wentruba Monika – bibliotekarz
Siemaszko-Małachowska Anna – język angielski, wychowawczyni klasy VII a
Skakuj Beata – edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy Ia
Słodowa Beata– pedagog specjalny, nauczycielka świetlicy
Staśkiewicz Adam – religia
Subocz Monika – psycholog
Szwarc Sławomir– wychowanie fizyczne
Tumulec Tamara – edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni klasy II b
Wierzbicka Edyta – geografia
Wojciechowski Marcin – informatyka
Wożniak Kinga– nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
Zygadlewicz Jolanta– nauczycielka świetlicy, basen, wychowanie fizyczne
Żebiałowicz Renata – fizyka, chemia, edb, wychowawczyni klasy VIII a