PRZYŁĄCZYLIŚMY SIĘ DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „KARTKA DLA MEDYKA”
Wychowawcy klas I – III oraz grupy przedszkolnej „Jeże” zaprosili swoich wychowanków do wspólnej edukacyjnej akcji „KARTKA DLA MEDYKA”, która polegała na narysowaniu, namalowaniu czy stworzenia kartki/rysunku dla medyków. Jest to nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że ich doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Dostaliśmy dużo ciekawych prac, które posłużyły do wykonania baneru – podziękowania dla medyków.

Kartka dla medyka

PRZYŁĄCZYLIŚMY SIĘ DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI "KARTKA DLA MEDYKA"Wychowawcy klas I – III oraz grupy przedszkolnej „Jeże” zaprosili swoich wychowanków do wspólnej edukacyjnej akcji "KARTKA DLA MEDYKA", która polegała na narysowaniu, namalowaniu czy stworzenia kartki/rysunku dla medyków. Jest to nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że ich doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Dostaliśmy dużo ciekawych prac, które posłużyły do wykonania baneru – podziękowania dla medyków.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego Niedziela, 3 maja 2020