Klasa 1 a zaprosiła na lekcję online w ramach Projektu „Zaproś mnie na swoją lekcję” panią Uyangę Wajner, rodowitą mieszkankę Mongolii. Opowiedziała nam ona bardzo ciekawie o swoim kraju, o sobie, odpowiadała na liczne pytania a dzieciom bardzo podobało się to, że widzimy się na żywo:):):) To było dla nich pierwsze takie spotkanie. Przypomnieliśmy sobie przy okazji wiadomości o kontynentach, które zdobyliśmy na lekcji „Czy warto podróżować” z panią Sabiną Piłat w ramach projektu edukacyjnego Wirtualne podróże.  Cały czas towarzyszyła nam mapa świata. Dowiedzieliśmy się, jak czas spędzają ludzie w Mongolii, co jedzą, jak mieszkają, jaka przyroda ich otacza. A na pamiątkę spotkania zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Podsumowując spotkanie dzieci rysowały kolejną kartkę z wirtualnych podroży do naszego albumu. Towarzyszyła nam przy tym niezwykła mongolska muzyka.