Konkurs foto

DSC_3095

W konkursie Fotograficznym pt: „Moja szkoła i ja”, ogłoszonym przez Burmistrza Gminy Goleniów, pana Roberta Krupowicza, nasze uczennice zajęły wysokie miejsca. Kamila Żabicka zajęła miejsce I, a Mariola Romanowska – II miejsce. Obie uczennice chodzą do klasy IA i są członkiniami Koła Fotograficznego „MIGAWKA”, prowadzonego przez panią Monikę Rożko-Wentrubę – bibliotekarza. Dnia 4 kwietnia br. pan Burmistrz oraz  dyrektor Wydziału Edukacji  pani Janina Mucek osobiście przybyli do naszej szkoły aby wręczyć zwyciężczyniom nagrody. Pan Burmistrz zaoferował przekazanie do szkoły programu do obróbki zdjęć Adobe Photoshop. Program ten umożliwi uczniom rozwijanie zainteresowań związanych z fotografiką.

Żabicka2