W naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny dla klas 0-III pt.: „Eko-owad”. Celem konkursu było rozwijanie twórczości dziecięcej, zachęcenie do sięgania po surowce wtórne, które można zamienić w małe dzieło sztuki oraz poszerzenie wiedzy na temat świata owadów. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy przestrzennej- owada z odpadów recyklingowych, surowców wtórnych np. części butelek plastikowych, korków, rolek, kartonów, papieru, puszek. Organizatorem konkursu była p.Wioletta I. oraz pani Beata H. Do konkursu zostało zgłoszonych 26 oryginalnych i pięknych prac z klasy „O”, 1c oraz 2b. W piątek 19 maja wręczono nagrody laureatom oraz wyróżnionym uczniom.
Oto laureaci konkursu plastycznego „Eko-owad”:
MIEJSCE I – Antoni D – klasa 1c; Julia K. –klasa 1c; Zlata K.- klasa „O”
MIEJSCE II- Antoni S- klasa „O”; Alan M.- klasa 2b; Kosma M- klasa 1c; Laura D.-klasa 1c
MIEJSCE III – Alicja – klasa „O”; Janek K.-klasa 1c; Ania Sz.-klasa 1c.
GRATULUJEMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH WSZYSTKICH NASZYCH UCZNIÓW.