23 marca – w piątek odbyły się szkolne eliminacje Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie. Konkurs organizowany jest przez Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych w ramach programu „Szkoła bliższa prawu”. Konkurs jest trzyetapowy. Etap szkolny składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Aby zakwalifikować się do części ustnej należało prawidłowo odpowiedzieć na, co najmniej, 70 % pytań. Test nie okazał się zbyt łatwy, ponieważ z 13 uczestnik tylko 3 przeszło do kolejnego etapu. Cała trójka została przepytana przez członków komisji pod pod przewodnictwem pana dyrektora Mariusza Zalewskiego. O wsparcie merytoryczne został poproszony adwokat pan Wojciech Filochowski.

Do etapu okręgowego dostali się uczniowie:

Zosia Zasuwa z klasy II A

Kinga Biegańska z klasy III A

Bartłomiej Przybysz z klasy II A