W piątek 14 czerwca na zajęciach z wychowawcą w klasie 4a uczniowie prezentowali scenki sytuacyjne. Później chętnie je omawiali i wyciągali wnioski. Scenki, czyli dramy dotyczyły różnych sytuacji z życia uczniów oraz różnego zachowania się w relacjach dziecko-rodzic i dziecko-dziecko.Uczniom bardzo podobała się ta forma zajęć i z zaangażowaniem odgrywali swoje role. Było przy tym dużo śmiechu i nauki .

Na tej lekcji jedna z dziewcząt- Hania Kaczanowicz opowiedziała o swoich przeżyciach związanych z udziałem w eliminacjach do konkursu You Can Dance, które miały miejsce w Szczecinie. Pokazała zdjęcia z eliminacji oraz pochwaliła się zdjęciami z Idą Nowakowską. Zatańczyła również konkursowy taniec dla nas. Bardzo gratulujemy naszej koleżance udziału w tych eliminacjach i trzymamy kciuki , bo Hania postanowiła startować też za rok!
Font Resize
Contrast