Laureaci konkursów u burmistrza

We wtorek, 2 czerwca br.laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych oraz ich nauczyciele zostali zaproszeni do Teatru Brama na spotkanie z burmistrzem Robertem Krupowiczem i przewodniczącym Rady Miejskiej Łukaszem Mitułą. Nauczyciele, którzy pracowali ze zdolnymi uczniami otrzymali od burmistrza listy gratulacyjne, uzdolnieni uczniowie – nagrody.
Informacja o przebiegu spotkania na stronie Urzędu Gminy i Miasta Goleniów – relacja ze spotkania burmistrza z laureatami konkursów.

Wyróżnieni uczniowie naszej szkoły:

• Maciej Cebo – finalista konkursu polonistycznego i biologicznego,
  • Jakub Kolasa – finalista konkursu fizycznego,
  • Michał Prusik – finalista konkursu fizycznego, konkursu historycznego z elementami wiedzy o społeczeństwie oraz konkursu polonistycznego,
  • Kamila Żabicka – finalistka konkursu fizycznego,
  • Zuzanna Jasińska – finalistka konkursu biologicznego,
  • Aleksandra Kostrzeba – finalistka konkursu języka angielskiego i konkursu polonistycznego,
  • Marcin Kuna – finalista konkursu geograficznego,
  • Przemysław Stefaniak – finalista konkursu chemicznego,
  • Błażej Mumot – finalista konkursu matematycznego,
  • Hubert Pawlusiński – finalista konkursu matematycznego,
  • Weronika Nowak – finalistka konkursu fizycznego.