LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Prosimy o wypełnienie oświadczenia woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego i odesłanie na e-maila szkoły sp5@goleniow.edu.pl do 16.04.2020

lp nazwisko imię
1 Białek Kalina
2 Białek Zofia
3 Borkowski Adam
4 Cieśla Nadia
5 Foremski Aleksander
6 Iwanowska Nikola
7 Janczak Maria
8 Jankowski Filip
9 Kmet Laura
10 Kopacz Vivienne
11 Kowalewska Alicja
12 Lisiecki Michał
13 Magierski Alan
14 Minda Daniel
15 Oreńczak Antoni
16 Oszal Pola
17 Pogorzelec Oskar
18 Rosa Hanna
19 Smolarek Jakub
20 Sobierajczyk Aleksandra
21 Sroka Aleksandra
22 Stolarczyk Marcel
23 Tomaszewski Jan
24 Wawrzyniak Maria
25 Zbonikowski Łukasz

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Prosimy o wypełnienie oświadczenie woli przyjęcia dziecka do klasy pierwszej i odesłanie na e-maila szkoły sp5@goleniow.edu.pl do 16.04.2020

lp nazwisko imię
1 Andrzejczak Maria
2 Bąbała Antoni
3 Bejda Izabela
4 Białek Michał
5 Cyniak Lena
6 Cyniak Nela
7 Data Jakub
8 Dobrowolska Martyna
9 Dynia Albert
10 Dzidziul Martyna
11 Fabiniak Tomasz
12 Filipiak Aleksy
13 Florczyk Martyna
14 Garbacz Wojciech
15 Gardzioła Michalina
16 Gawrońska Daria
17 Gołaszewska Julia
18 Górski Kacper
19 Grzegorczyk Marceli
20 Izbińska Agata
21 Janicki Olaf
22 Jędrzejczak Maja
23 Kachniarz Zofia
24 Kałużna Weronika
25 Karmazyn Aleksander
26 Karmelita Zofia
27 Karolus Jan
28 Kijańska Nina
29 Kobus Oskar
30 Lukianets Daniil
31 Łuczak Iwo
32 Łukaszewska Kinga
33 Makarewicz Inga
34 Marchel Michał
35 Mata Oliwier
36 Matławski Maciej
37 Michalska Maja
38 Michalska Antonina
39 Michalski Adrian
40 Mielniczuk Kajetan
41 Misiak Lena
42 Momot Piotr
43 Nocek Adrianna
44 Pędziwiatr Szymon
45 Pietrzak Maja
46 Poczobut Adam
47 Pomsta Wojciech
48 Racławski Natan
49 Ragan Zofia
50 Repp Kamil
51 Rozdeba Filip
52 Siedlecki Mateusz
53 Sokołowski Leon
54 Staszewski Szymon
55 Szymańska Amelia
56 Urbańska Julia
57 Urbański Jakub
58 Walęcik Bartłomiej
59 Walęcik Marcel
60 Wardak Kacper
61 Winczewska Aleksandra
62 Wiśniewski Filip
63 Włodarczyk Tymoteusz
64 Wrońska Anna
65 Zaniewski Marcel
66 Zastrow Jakub
Font Resize
Contrast