Lista uczniów klas I przyjętych do gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014

Lista uczniów klas I  przyjętych do gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014:

 

  KLASA 1 A „Matematyczne ścieżki fizyki”
  wych. p. Jadwiga Mikulska

1

Cebo Maciej

2

Cyprych Hubert

3

Firka Jakub

4

Gajda Tymoteusz

5

Galar Hanna

6

Glinkowska Kamila

7

Hoffman Laura

8

Jasińska Aleksandra

9

Jaśkiewicz Michał

10

Krawczuk Maciej

11

Lewandowski Jakub

12

Lipińska Marta

13

Łęcka Karolina

14

Małkiewicz Pola

15

Niewiarowska Natalia

16

Nizielski Karol

17

Pender Alicja

18

Reksa Szymon

19

Rojszczak Oskar

20

Sobański Dawid

21

Stachowicz Dominika

22

Szubert Marcin

23

Średzińska Natalia

24

Uciurkiewicz Jakub

25

Ziętarska Milena
   
   
   
   
   
   
  KLASA 1 B z autorskim programen z matematyki
  wych. p. Ewa Staciwa

1

Bednarek Michał

2

Bergmański Wojciech

3

Białożyt Jakub

4

Brząkała Jakub

5

Chudziak Łukasz

6

Dąbrowska Patrycja

7

Hubicka Klaudia

8

Jagieński Mateusz

9

Kozak Jakub

10

Kwintal Paweł

11

Lis Jakub

12

Majchrzak Marcin

13

Marendowski Jakub

14

Przybyła Nikola

15

Starczewska Karolina

16

Stopyra Wojciech

17

Szabłowińska Patrycja

18

Szyptur Alicja

19

Tomaszewicz Kacper

20

Wierzbicka Oliwia

21

Zalewski Kacper

22

Żabkiewicz Jakub
   
   
   
   
   
   
   
   
  KLASA 1 C z autorskim programem humanistyczno-artystycznym
  wych. p. Ewa Lisińska

1

Adamkiewicz Michalina

2

Bartosik Alicja

3

Birbach Natalia

4

Chilińska Dalia

5

Domanowska Matylda

6

Frączek Karolina

7

Grzybowska Joanna

8

Idziaszczyk Aleksandra

9

Jaczyńska Zuzanna

10

Juda Magda

11

Kawka Daria

12

Kazimierczak Wiktoria

13

Kowalewska Hanna

14

Kwietniak Julia

15

Łabińska Joanna

16

Mil Marcelina

17

Nahulak Weronika

18

Paprocka Natalia

19

Pierzchała Justyna

20

Rutecka Jowita

21

Rybczyńska Julia

22

Słomińska Gabriela

23

Słupińska Marta

24

Stanuch Maria

25

Tapper Karolina
   
   
   
   
  KLASA 1 D klasa ogólna
  wych. p. Joanna Kowarska

1

Chłystek Bartłomiej

2

Chwałek Miłosz

3

Gąsior Krzysztof

4

Gładysz Magdalena

5

Górska Dagmara

6

Kobiela Patrycja

7

Konieczny Maciej

8

Kontowski Jakub

9

Krawczuk Natalia

10

Krawczyński Dominik

11

Łabuńko Piotr

12

Michalik Dawid

13

Mojski Jarosław

14

Nahulak Eryk

15

Olszewski Michał

16

Orzechowska Oliwia

17

Pawlak Paulina

18

Sadowska Izabela

19

Skrzypczak Krzysztof

20

Słaby Paweł

21

Śmiechowska Aleksandra

22

Tapper Radosław

23

Wawrzak Patryk

24

Wójcik Dominika

25

Żebrowski Piotr
   
   
   
   
   
   
  KLASA 1 E klasa ogólna
  wych. p. Anna Siemaszko-Małachowska

1

Bakan Piotr

2

Bąk Adrian

3

Domańska Wiktoria

4

Dzierżawski Karol

5

Fabiniak Patryk

6

Fijałkowski Michał

7

Gajek Natan

8

Huniewicz Denis

9

Kamiński Oskar

10

Kleparski Jakub

11

Kwiryng Natalia

12

Maleszewska Emilia

13

Małecka Julia

14

Mucha Natalia

15

Paszkowski Igor

16

Religa Konrad

17

Rogowski Kacper

18

Semenderov Torebek

19

Skakuj Aleksandra

20

Staszewska Agata

21

Szulc Michał

22

Tatara Dawid

23

Trott Jakub

24

Wawrzoła Eliza

25

Wróbel Ilona
   
   
   
   
   
  KLASA 1 F klasa ogólna
  wych. p. Michał Zera

1

Binkowska Nikola

2

Bowsz Wiktoria

3

Buczek Łukasz

4

Chruszcz Mateusz

5

Cyrulewska Katarzyna

6

Czajkowski Wiktor

7

Fabiański Kamil

8

Giża Wiktoria

9

Knioła Maksymilian

10

Kokocha Paulina

11

Kowalczyk Marcel

12

Lesik Karolina

13

Loferski Szymon

14

Malinowska Patrycja

15

Miler Michał

16

Mroczkowski Kacper

17

Pastuszka Maciej

18

Pryk Jakub

19

Smejda Jakub

20

Staszewski Patryk

21

Szczepaniak Klaudia

22

Szponar Piotr

23

Tapper Dominik

24

Trziński Adrian

25

Wiśniewska Klaudia

26

Zakrzewska Patrycja

 

 

Brak możliwości komentowania