Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego 2017/2018. W środę  20 czerwca Mądre Sówki zaprosiły Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Rodziców oraz koleżanki i kolegów na swoje pożegnalne przedstawienie. Sówki zamieniły się w postacie z bajki „O Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”. Panie wychowawczynie p. Magda Potaż i p. Dorota kąkol wraz panią Halinką Głatką włożyły moc pracy w przygotowanie aktorów, scenografii i rekwizytów. Przedstawienie szalenie się wszystkim podobało. Niektórym widzom zakręciła się nawet łezka w oku. Po przedstawieniu przedszkolaki przyznały ORDER PRZYJACIELA MĄDRYCH SÓWEK osobom, które współpracowały z dziećmi: dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły. Podziękowania otrzymali także rodzice, którzy wspierali grupę przedszkolną.

Na zakończenie pani Madzia stwierdziła: „Taka praca to nie praca – to przyjemność”! Cieszymy się, że nasza zmieniająca się szkoła ma tak dobrany zespół, dzięki któremu wszyscy dobrze się tu czują.

Do zobaczenia we wrześniu Mądre Sówki!

Font Resize
Contrast