24 maja klasy 1 A i 3 D pojechały na wycieczkę do Starego Kaleńska na Pojezierzu Drawskim. Uczniowie wraz z opiekunkami, paniami: Marią Janicą, Jadwigą Mikulską, Iwoną Lipowicz-Orłowską i Beatą Bieniek korzystali z wielu atrakcji. Były to piesze i rowerowe wycieczki, pływanie na kajakach i smoczych łodziach po jeziorze, wspinanie się z asekuracją na ściankę i skrzynki, strzelanie, baloniada, bilard, gry towarzyskie, wypiekanie przepysznych drożdżowych bułeczek, nauka obsługi wrzeciona (wiemy w jaki sposób ukuła się śpiąca królewna) i tkackiego krosna oraz zajęcia udzielania pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym. A wieczorem, przy ognisku śpiewaliśmy piosenki i piekliśmy kiełbaski

To był super wyjazd!

Tekst: Ola Trzeciak i Amelia Sławska
Zdjęcia: Iwona Lipowicz-Orłowska

Font Resize
Contrast