Chłopcy pod opieką R. Gajewskiego zdobyli srebrny medal podczas Mistrzostw Województwa Szkolnej Ligi Lekkiej Atletyki. Drużyna wystąpiła w składzie: R. Czarny, H. Jacewicz, P. Stefaniak, P. Bakan, M. Pastuszka, K. Tomaszewicz, M. Krzak, J. Lewandowski, D. Marciniak, J. Gościło, M. Borucki, D. Marciniak, M. Zawada, P. Fabiniak, N. Gajek, P. Soszyński, G. Maniecki.
Nasze lekkoatletki zajęły czwarte miejsce. Rywalizowały w składzie: A. Idziaszczyk, J. Mścichowska, K. Glinkowska, W. Bowsz, Z. Wojszel, N. Średzińska, O. Reinsch, J. Leszczyńska, J. Olesińska, W. Nowak, M. Głuszek, G. Danilenko, N. Cielica, L. Hoffmann,  I. Byczkowska, K. Kudzia, J. Kaczmarska.
Weronika Nowak ustanowiła nowy rekord szkoły w skoku w dal z wynikiem 4,78 m. Gratulujemy.
Opiekunem dziewcząt była pani Julita Olesińska.
Zawody odbyły się 8 października w Szczecinie.
 
DSC_0256_1
Font Resize
Contrast