Sukcesem zakończyły się Finałowe Zawody w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej, które odbyły się w Goleniowie 29 maja 2017 r. na Stadionie Miejskim.

Nasze uczennice w składzie: J. Maniecka, J. Mścichowska, J. Stężalska, J. Królikiewicz, H. Bohdaniec, M. Zubko, G. Kiedas, Z. Zasuwa, A. Trzeciak, J. Olesińska, N. Szymczak, M. Głuszek, J. Guzikiewicz, W. Łuczak, D. Skrzypczak – wywalczyły I miejsce w województwie, zdobywając 1450 pkt. Dziewczęta zakwalifikowały się do Finału Krajowego, który odbędzie się w Białymstoku w dniach 16-17 czerwca 2017 r.

Chłopcy zdobyli wysokie trzecie miejsce uzyskując 1465 pkt. Drużyna męska wystąpiła w składzie: G. Maniecki, P.Soszyński, M.Frączek, J. Wilczyński, B. Suchocki, K. Pietkiewicz, M. Kożlak, P. Pacholski, M. Bakan, A. Sochacki, M. Mirytiuk, M. Jabłoński, M. Trzaskowski, D.Chiliński, P. Bąk.

WIELKIE GRATULACJE

Font Resize
Contrast