Dnia  29 maja 2015 r. w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych. Nasi uczniowie spisali bardzo dobrze i zdobyli wiele medali.
W biegu na 100 m. złoto wywalczyła Aleksandra Idziaszczyk, srebro – Wiktoria Chrobocińska. W biegu na 300 m. srebro wywalczyła Jesica Mścichowska, brąz Natalia Średzińska.
Najdalej skakała Weronika Nowak. Trzecie miejsce w skoku w dal zdobyła Martyna  Głuszek.
W pchnięciu kulą złoto wywalczyła Nikola Cielica, srebro Laura Hofmann.
W skoku wzwyż najlepszą zawodniczką została Eliza Wawrzoła, Julia Małecka zajęła drugie miejsce.
Wśród chłopców najlepszy w pchnięciu kulą był Jarosław Gościło. Tuż za nim, na drugim miejscu uplasował się Przemysław Stefaniak.
Najszybszym w biegu na 1000 m. był Patryk Soszyński, ale na podium – na trzecim miejscu stanął także Gabriel Maniecki.
Bieg na 2000 m. również należał do uczniów naszej szkoły. Złotem, srebrem i brązem nagrodzeni zostali w kolejności: Piotr Bakan, Paweł Orłowski i Albert Byczkowski.
W sprintach nasi lekkoatleci spisali się również znakomicie. W biegu na 100 m. Dawid Marciniak był trzeci, zaś w biegu na 300 m. Jakub Lewandowski zajął drugie miejsce.
Medale wywalczyli jeszcze skoczkowie w dal: srebro – Michał Zawada, a brąz – Natan Gajek.
Zwycięzcy wszystkich konkurencji awansowali do Mistrzostw Województwa, które odbędą się 10 czerwca 2015 r. Życzymy dalszych sukcesów.