Podczas już szóstego pikniku sportowego „Bądź fit” nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli znaczące wyniki podczas rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2014/2015. Wyróżnienia wręczali: dyrektor Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego p. Marcin Kuduk, zastępca Burmistrza p. Tomasz Banach, dyrektor Wydziału Edukacji Gminy Goleniów p. Janina Mucek oraz Dyrektor OSiR Andrzej Łukasiak.

Nagrodzeni sportowcy z naszej szkoły to: Jesika Mścichowska, Wiktoria Bowsz, Kamila Glinkowska, Wiktoria Chrobocińska, Radosław Czarny, Przemysław Stefaniak, Piotr Bakan, Maciej Pastuszka, Kacper Tomaszewicz, Mateusz Krzak, Jakub Lewandowski, Dawid Marciniak, Michał Zawada, Hubert Jacewicz, Patryk Fabiniak, Daniel Marciniak, Jarosław Gościło, Natan Gajek, Patryk Soszyński, Gabriel Maniecki, Tymoteusz Gajda, Tomasz Królczyński i Michał Borucki.

Więcej informacji na temat Gali Sportu Szkolnego oraz zdjęcia, na stronie internetowej Miasta i Gminy Goleniów, pod adresem http://www.goleniow.pl/pl/sport/item/5114-gala-sportu-szkolnego oraz na stronie Ośrodka Spotu i Rekreacji w Goleniowie: http://www.osir.goleniow.pl/index.php/galeria/rok-2015/category/166-rok-2015-badz-fit?start=300.

Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w ubiegłym roku szkolnym zdobyło I miejsce w powiecie i trzecie miejsce w województwie w rywalizacji sportowej szkół.

Gratulacje dla wszystkich uczniów i nauczycieli, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

 

DSC_0163_1 DSC_0167_ DSC_0169_1

Zdjęcia: Monika Rożko – Wentruba