W  nowej hali sportowej przy Gimnazjum nr 2, w dniach 1 i 2 lutego 2017r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Gimnazjadzie Dziewcząt i Chłopców. W rozgrywkach piłki siatkowej dziewcząt wzięło udział 7 drużyn.  Siatkarki reprezentujące Gimnazjum nr 2 w Goleniowie w składzie: Natalia Bakan, Wiktoria Bednarek, Dominika Skrzypczak, Maja Hanas, Julia Zacha, Lena Pawlaczyk, Laura Pomocka, Anna Siejka, Klaudia Szarama, Klaudia Michel zdobyły  mistrzostwo powiatu i zakwalifikowały się tym samym do rozgrywek regionalnych.  W kategorii chłopców również w zawodach wzięło udział 7 drużyn z terenu powiatu. Zespół chłopców z naszego gimnazjum w składzie: Kacper Woźniak, Miłosz Bakan, Bartosz Szwarc, Michał Turek, Borys Suchocki, Miłosz Swół, Paweł Orłowski, Miłosz Krasowski uplasował się na IV pozycji.

Gratulacje!