Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

 

W Stepnicy, 17 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Na zawody przyjechało 8 drużyn (4 drużyny chłopców i 4 drużyny dziewcząt). Wśród uczestników nie zabrakło uczniów z gimnazjum nr 2 w Goleniowie. Nasze zespoły solidarnie ukończyły turniej na 4. miejscach.

Skład dziewcząt: Julia Olesińska, Michalina Zubko.

Skład chłopców: Patryk Pacholski, Bartosz Szwarc, Eryk Jaśkiewicz

wyniki chłopców:

Gim. Nr 2 Nowogard – Gim. Nr 2 Goleniów 3:0
Kurenda – Pacholski 3:0 (11:3, 11:9, 11:3)
Kostrzanowski – Szwarc 3:0 (12:10, 11:5, 14:12)
Kurenda/Kostrzanowski – Pacholski/Szwarc 3:0 (11:6, 11:1, 11:2)

Gim. Stepnica – Gim. Nr 2 Goleniów 3:0
Kosiński – Pacholski 3:0 (11:1, 11:3, 11:1)
Blatkiewicz – Jaśkiewicz 3:0 (11:1, 11:6, 11:4)
Kosiński/Wawrzycki – Pacholski/Jaśkiewicz 3:0 (11:5, 11:0, 11:2)

Gim. Osina – Gim. Nr 2 Goleniów
Makosz – Jaśkiewicz 3:0 (11;6, 11:3, 11:7)
Wawreńczuk – Szwarc 3:1 (11:6, 6:11, 13:11, 12:10)
Makosz/Wawreńczuk – Jaśkiewicz/Szwarc 2:3 (12:10, 11:8, 10:12, 6:11, 10:12)
Makosz – Szwarc 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 11:9)

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Gimnazjum Stepnica – op. Karol Kania
(Kosiński Dawid, Blatkiewicz Bartosz, Wawrzycki Kamil)

2. Gimnazjum nr 2 Nowogard – op. Jacek Jackowski
(Kurenda Adrian, Kostrzanowski Seweryn)

3. Gimnazjum Osina – op. Sebastian Kowalik
(Wawreńczuk Paweł, Makosz Gracjan)

4. Gimnazjum nr 2 Goleniów – op. Michał Zera
(Jaśkiewicz Eryk, Pacholski Patryk, Szwarc Bartosz)

Awans do mistrzostw regionu B uzyskał zespół Gimnazjum Stepnica.

wyniki dziewcząt:

Gim. Nr 2 Goleniów – Gim. Osina 0:3
Zubko – Zwierzak 3:0 (11:3, 11:7, 11:1)
Olesińska – Guz 0:3 ( 3:11, 4:11, 7:11)
Zubko/Olesińska – Guz/Zwierzak 2:3 (10:12, 9:11, 11:9, 11:8, 8:11)
Zubko – Guz 1:3 (6;11, 3:11, 11:5, 8:11)

Gim. Nr 2 Nowogard – Gim. Nr 2 Goleniów 2:3
Mrówka – Zubko 3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 11:5)
Gargulińska – Olesińska 2:3 (7:11, 8:11, 11:6, 11:5, 7:11)
Mrówka/Gargulińska – Zubko/ Olesińska 2:3 (11:5, 14:16, 10:12, 11:9, 5:11)
Mrówka – Olesińska 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:8)
Gargulińska – Zubko 0:3 (7:11, 4:11, 6:11)

Gim. Stepnica – Gim. Nr 2 Goleniów 3:0
   Metra – Olesińska 3:0 (11:8, 11:0, 11:4)
   Tołstyko – Zubko 3:2 (11:5, 11:4, 9:11, 11:13, 11:7)
   Merta/Mącczniańska – Olesińska/Zubko 3:2 (11:7, 6:11, 4:11, 11:2, 11:4)

Końcowa kolejność:

  1. Gimnazjum Stepnica – op. Małgorzata Kania
    (Merta Wanessa, Tołstyko Alicja, Mączniańska Martyna)
  1. Gimnazjum Osina – op. Sebastian Kowalik
    (Guz Daria, Zwierzak Julia)
  1. Gimnazjum nr 2 Nowogard – op. Jacek Jackowski
    (Mrówka Magdalena, Gargulińska Hanna)
  1. Gimnazjum nr 2 Goleniów – op. Michał Zera
    (Zubko Michalina, Olesińska Julia)

imag2872_1

 

Brak możliwości komentowania