Srebrny medal Mistrzostw Województwa dla Sp5 Goleniów???
Dnia 19.04.23r. mocna reprezentacja naszej szkoły wyruszyła na Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych ID Dziewcząt i Chłopców. Kobieca drużyna w dwóch biegach pełnych walki z wiatrem i przeciwniczkami zdobyła 5 miejsce w Województwie. Natomiast męska drużyna po jakże mocnym biegu chłopców młodszych i wyrównanym biegu starszych lekkoatletów wywalczyła SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ZACH.
Skład dziewcząt:
?K.Kubicka
?O.Kubicka
?A.Mikuła
?L.Glinkowska
?L.Stefaniak
?L.Michalska
?J.Marchel
?K.Baran
?A.Kędzierska
?K.Michalska
?L.Racławska
?Z.Król
Srebrny skład chłopców:
?M.Białek
?K.Rogoś
?D.Winczewski
?Sz.Ragan
?O.Patrzykowski
?N.Kucznier
?I.Rzymczyk
?B.Popławski
?P.Olas
?T.Sroka
?E.Krause
Trenerzy obu drużyn S.Szwarc, K. Krajcer
Gratulujemy bardzo dużego sukcesu!!!