Baner 2x1

Nasza Lepsza Przyszłość

„Nasza Lepsza Przyszłość” to projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt ten ma na celu poszerzenie naszej wiedzy, szczególnie z zakresu przedmiotów matematyczno – przyrodniczych, podniesienie umiejętności językowych i informatycznych, wyrównanie szans edukacyjnych uczniów słabszych i zwiększenie skuteczności podejmowania decyzji związanych z dalszą nauką.
Oferta projektowa jest bogata, można wybrać:

  1. a) zajęcia wyrównawcze z matematyki, fizyki, chemii, geografii, biologii, języka polskiego;
  2. b) warsztaty: dziennikarskie, gospodarstwa domowego „Kuchenne Rewolucje”, ceramiczne „Prosto z pieca“,  sztukateria – wyrób biżuterii i witrażu, zajęcia korekcyjno-fitnessowe, koło fotograficzne MIGAWKA, propozycja wypraw pieszych i rowerowych MŁODY TURYSTA, pracownia fizyki doświadczalnej;
  3. c) zajęcia z doradztwa zawodowego (dla klas trzecich);
  4. d) kursy z języka angielskiego i niemieckiego przygotowujące do certyfikatów TELC oraz kurs komputerowy ECDL;
  5. e) zajęcia wspomagająco-terapeutyczne dla uczniów z dysleksją oraz zajęcia socjoterapeutyczne dla osób „z problemami“;
  6. f) zajęcia terapeutyczno-teatralne.

Początek projektu przewidziano na koniec października 2012, jednakże nastąpiło opóźnienie. Wystartowaliśmy w lutym 2013.
W związku z tym czeka nas zdwojony wysiłek, zarówno w tygodniu jak i w soboty. Tyle nauki na raz daje nieźle w kość. Miejmy nadzieję, że do świąt odrobimy stracone godziny. Do tego czasu musimy wytrzymać! 🙂

 

 

Font Resize
Contrast