Na uczniów klasy 2 c na ostatniej lekcji online czekała niespodzianka, ich gościem była bowiem pani Sabina Piłat – twórczyni filmów edukacyjnych dla dzieci i serii „Nauka w plecaku”. To podróżniczka i nauczycielka w Szkole Europejskiej w Luksemburgu. O sobie mówi, że jest podróżującą nauczycielką:) Nasze spotkanie było efektem przystąpienia 2 c do Projektu Edukacyjnego „Zaproś mnie na swoją lekcję”. Była to wspaniała okazja do rozmowy o ciekawych miejscach na całym świecie, zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi od pani Sabiny. Opowiedziała wiele ciekawostek o swojej szkole w Luksemburgu, o wyprawach w niezwykle miejsca, egzotycznych zwierzętach i fantastycznych ludziach spotykanych w różnych miejscach Europy i świata. To była naprawdę ciekawa lekcja:)