8 listopada 2018 roku rozpoczęły się w naszej szkole obchody setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Odświętnie udekorowana szkoła przywitała gości przybyłych na spektakl słowno-muzyczny „100 lat Niepodległej” przygotowany przez p. Ewę Lisińską, p. Małgorzatę Łukaszewską , p. Renatę Żebiałowicz wraz z uczniami klas piątych SP oraz III c gimnazjum. W przygotowaniach brali udział  zaangażowani nauczyciele i uczniowie. Miejsca dla gości przygotowano w formie kawiarenki i po przedstawieniu serwowano ciasta upieczone przez rodziców. Uroczystość zaszczyciła Pani Dyrektor Wydziału Edukacji Janina Mucek oraz Pan Burmistrz Robert Krupowicz, który z chęcią wziął udział we wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych.  Pan Dyrektor Mariusz Zalewski serdecznie podziękował wszystkim biorącym udział w przedstawieniu.

 

Font Resize
Contrast