W tym roku szkolnym, podobnie jak dwa lata temu, Samorząd Uczniowski przystąpił do projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej. 

Na początku Hania i Emilia były na szkoleniu we Wrocławiu, gdzie dowiedziały się, na czym polega projekt i jakie są zadania do wykonania. Przez kolejne miesiące Samorząd Uczniowski starał się, poprzez różne działania, zrealizować zadania Szkoły Demokracji.
Wszystko musiało być opisane w kolejnych sprawozdaniach. Dzięki temu mamy w szkole nowy regulamin SU, poprawioną ordynację wyborczą, regulamin sądu koleżeńskiego:). Opisaliśmy działania SU – między innymi, tegoroczną  podróż po kontynentach.
Wszystkim zaangażowanym gratulujemy sukcesu: Laurze, Nastce, Emilii, Oliwii, Adzie, Hani oraz Oliwii z 2c.
Zapraszamy do współpracy w następnym roku szkolnym.
Ewa Grycz-Michalak
Font Resize
Contrast