W czwartkowe popołudnie tłumnie przybyli  rodzice i dziadkowie na uroczystość pasowania na ucznia. Klasa I a  i I b zostały udekorowane biretami i plakietkami przez swoje wychowawczynie  p. Lucynę Madejską oraz p. Beatę Skakuj. Starsi koledzy i koleżanki z klasy III a przygotowali mały test sprawdzający wiedzę pierwszaków. Po wypełnieniu kilku zadań mali uczniowie zostali przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 w Goleniowie. Pan dyrektor Mariusz Zalewski dokonał pasowania. Pierwszaki otrzymały prezenty od pani dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu p. Janiny Mucek oraz przewodniczącego Rady Rodziców p. Michała Niklasa. Od pani dyrektor Julity Olesińskiej uczniowie naszej szkoły otrzymali legitymacje szkolne. Po uroczystości goście zostali zaproszeni do kawiarenki na słodki poczęstunek.

Font Resize
Contrast