Drugi „projektowy piątek”odbył się 3 listopada i przebiegał pod hasłem „Polska, kraj, w którym mieszkam”. Tym razem uczestniczyła w zajęciach klasa IV a. Uczniowie zostali podzieleni na 6 grup, które   miały do wykonania kilka zadań: m. in. plakatu z informacjami o Polsce, naukę hymnu państwowego, poloneza, wykonanie kotylionów. Dzieci pracowały pod kierunkiem p. Ewy Grycz-Michalak – nauczycielki historii i etyki, p. Małgorzaty Łukaszewskej – nauczycielki j. polskiego i j. niemieckiego oraz p. Ewy Lisińskiej – nauczycielki muzyki, plastyki i zajęć artystycznych. Wychowawczyni klasy p. Dorota Szmuc przygotowała dla wszystkich poczęstunek. Dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem. Panowała twórcza  i radosna atmosfera.  Czas spędzony w taki sposób  przyczynił się do zbudowania zgranego zespołu. Dzieci z niecierpliwością czekają na następny „projektowy piątek”.

Font Resize
Contrast