5 grudnia 2018 r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu – Kochamy zwierzęta. Dostarczono 23 prace wykonane z materiałów z recyklingu (z klas 0,1a,1b,1c i 2a). Autorów prace inspirowały zwierzęta z całego świata: słonie, pingwiny, krokodyle, węże, świnki morskie, żółwie, ryby. Jak również zwierzęta domowe: psy, koty i świnki. Kreatywni artyści nadali swoim zwierzętom imiona. Prace były wyeksponowane w świetlicy do momentu oceny przez jury. Następnie wyeksponowane zostały w gablocie na szkolnym korytarzu. Temat konkursu okazał się strzałem w dziesiątkę! Prace były interesujące i starannie wykonane. 13 prac otrzymało tytuł „Najpiękniejszej” a pozostałe zostały WYRÓŻNIONE. Dziękujemy Radzie Rodziców za fundusze na zakup prezentów i słodkich upominków. Organizatorki: Danuta Kwaśniewska i Ewa Kałużna.