mms_img-1076682743 mms_img1531568148

Zdjęcia: Remigiusz Gajewski

Nasi lekkoatleci w piątek, 24 września 2015 r. zdobyli dwa złote medale w klasyfikacji drużynowej na Mistrzostwach Powiatu.
Dziewczęta, pod opieką trenera Michała Zery wystąpiły w składzie: A. Idziaszczyk, N. Średzińska, J. Mścichowska, J. Maniecka, Z. Zasuwa, J. Stężalska, J. Olesińska, O. Reinsch, J. Leszczyńska, W. Łuczak, M. Głuszek, K. Łęcka, L. Hoffman, K. Glinkowska, J. Guzikiewicz, M. Dąbrowska, A. Stalińska i osiągnęły najlepszy od wielu lat wynik – 1223 punkty.
Nasi chłopcy w składzie: J. Lewandowski, P. Pacholski, D. Dwornik, T. Gajda, M. Pastuszka, G. Maniecki, P. Bakan, P. Soszyński, M. Bednarek, N. Gajek, K. Mroczkowski, K. Piątkiewicz, D. Sobański, P. Staszwski, P. Fabiniak pod opieką p. Remigiusza Gajewskiego zostali Mistrzami Powiatu Goleniowskiego z wynikiem 1183 pkt.
Życzymy dalszych sukcesów na Mistrzostwach Województwa.

Font Resize
Contrast