Zapraszamy rodziców i młodszych uczniów do zapoznania się z propozycjami dedykowanymi właśnie najmłodszym, zgromadzonymi z zasobów Internetu przez nauczycieli naszej szkoły. Są tam zabawy ortograficzne, plastyczne, ruchowe a także aplikacje do nauki programowania i epodręczniki, zwiedzanie online muzeów i jeszcze wiele innych atrakcji:) Wykorzystajcie ten czas kreatywnie, ciekawie, odkrywczo. Może Was zainspirujemy?:) Ale to czas nie tylko na zajęcia z komputerem, tablety, karty pracy- przede wszystkim na dobrą zabawę w gronie rodziny, budowanie relacji, odkrywanie swoich pasji. Postarajmy się odnaleźć złoty środek- równowagę pomiędzy skrajnościami. Musimy zostać w domu, ale to nie musi być nudne: stwórzcie doniczkową hodowlę roślin, poczytajcie wspólnie książkę, zagrajcie w gry planszowe…
A przede wszystkim Zadbajcie o siebie i swoich najbliższych
Link do szkolnego Padletu z pomysłami:
https://padlet.com/odkrywcyzsp5/Bookmarks

Font Resize
Contrast