Ozoboty, to małe i sympatyczne roboty stworzone specjalnie z myślą o nauce programowania.
Robot OzoBot jest jednym z najmniejszych na świecie programowalnych robotów ma wymiary nieco około 2,5 cm wysokości i średnicy. Z pozoru mały rozmiar mieści w sobie potężne możliwości. OzoBot to potężne narzędzie do nauki podstaw programowania oraz zabawy.
Jego łatwy do zrozumienia język kodowania za pomocą kolorów sprawia że robot to idealny wybór dla dzieci i młodzieży.
Robot OzoBot ma unikalną zdolność rozpoznawania kolorów, dzięki czemu dzieci mogą programować jego zachowanie za pomocą kombinacji czerwonych, zielonych, niebieskich i czarnych kresek rysowanych na białym papierze. Robot OzoBot jest przeznaczony do nauki, zabawy i rozrywki. W ten niezwykły świat programowania i kodowania wprowadziła nas Pani Beatka – dziękujemy ?