W bieżącym roku szkolnym klasa II A przystąpiła z wielką ochotą do realizacji kilku projektów edukacyjnych. Jednym z nich jest „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”. Ma on na celu popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci odczarowanie
przekonania o tym, że czytanie lektur jest nudne. Rozpoczęliśmy ten projekt od czytania lektury „Kapelusz Pani Wrony”. Pochwalimy się niebawem efektami naszej wspólnej pracy. Innym projektem jest „Misiowe podróże po Polsce”. Z misiem z tego projektu spotkamy się według harmonogramu w lutym i zapoznamy go z naszą szkołą i naszym miastem.
Kolejnym projektem jest uczestniczenie w „Leśnej edukacji”, prowadzonej w naszej szkole przez panią Martę Król.
Czeka nas wiele ciekawych wyzwań i zadań. Jesteśmy pełni energii i mocy do realizacji tych projektów. Będziemy przekazywać relacje z naszych działań.

Font Resize
Contrast