Zakończyły się szkolne eliminacje do Małego Konkursu Recytatorskiego. Lena i Aurelia 15 marca reprezentować  będą naszą szkołę w etapie miejsko-gminnym w Goleniowskim Domu Kultury.

Wszyscy uczniowie z klas pierwszych otrzymali do wyboru różnorodne i zabawne utwory poezji dziecięcej. W wyznaczonym terminie prezentowali je na forum klasy. Jury stanowiły: pani Danuta Kwaśniewska oraz wychowawczynie – p. Lucyna Madejska i p. Beata Skakuj. Panie oceniały styl recytacji, podziwiały i doceniały zaangażowane dzieci w zmaganiach o tytuł Najlepszego Recytatora z klasy pierwszej.

Okazało się, że mamy pośród pierwszoklasistów wielu dobrych recytatorów, dlatego nagrodzono aż ośmioro uczniów!
I m. Lena Deręgowska- Szemraj kl. I b
II m. Aurelia Bańkowska- kl. I a

Wyróżnienia:
– Nina Jagodzińska- kl. I b
– Mateusz Cieślak- I b
– Marcin Białożyt – I a
– Julia Rybacka- I a
– Alicja Janus- I a
– Lena Matuła -I b

Wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy i upominki zasponsorowane przez Radę Rodziców. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!

Organizatorką konkursu była pani Danuta Kwaśniewska.

Tekst i zdjęcia: Danuta Kwaśniewska