img_6018

Uczennica naszego gimnazjum, Zuzanna Pierko z klasy II C, odniosła sukces na zawodach Mistrzostwa Polski Młodzików w strzelectwie, które  odbyły się 1 października w Zielonej Górze.  Zajęła I miejsce spośród 37 zawodniczek z całego kraju, uzyskując wynik 280 punktów na 300 możliwych i  pobijając tym samym rekord Polski. Zuzanna brała udział w grupie Młodziczek i konkurencji: pistolet pneumatyczny 30 strzałów. Razem z nią w zawodach brali udział inni nasi uczniowie: Patryk Mielniczuk z klasy IIA oraz Miłosz Bakan z klasy III F, który zajął VIII miejsce w swojej konkurencji – karabin pneumatyczny 30 strzałów – uzyskując wynik 291/300.  Uczniowie są podopiecznymi trenera p. Michała Buniaka z Klubu Strzelectwa Sportowego „TARCZA” LOK Goleniów.

Gratulujemy doskonałych wyników!

Font Resize
Contrast