Zbliża się koniec roku szkolnego i można śmiało stwierdzić, że nasi najmłodsi uczniowie z klas pierwszych doskonale czują się w naszej placówce zarówno w czasie lekcji jak i po nich – w świetlicy szkolnej. Na fotografiach widzimy uczniów: zintegrowanych, zaprzyjaźnionych, uśmiechniętych, aktywnych sportowo, dzielących się wrażeniami z życia szkoły. Zajęcia na powietrzu są chwilą relaksu i są przez nich lubiane.

Pierwszoklasiści korzystają ze sprzętów sportowych szkolnych oraz osobistych: rolek, deskorolek, hulajnog, skakanek…

Najmłodsi uczniowie licznie brali udział w kilku konkursach, reprezentowali szkołę w środowisku lokalnym. Występowali na scenie teatralnej szkoły. Brali udział w kreatywnych zajęciach prowadzonych przez wychowawców: sensoplastyki, teatralnych, szachowych, lekcji szkicowania i portretowania… Wspólnie odrabiali prace domowe.

Dziękuję za wspaniałe relacje uczeń – nauczyciel – rodzic.

Danuta Kwaśniewska.

Font Resize
Contrast